Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Használt vagy új telefont vegyek?

Használt vagy új telefont vegyek?

Figyelt kérdés

2023. aug. 1. 12:20
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Újat. A használt készülékekkel többnyire az a probléma, hogy nem tudod, hogy ki használta, hogy mire használta, hogy honnan szerezte, és esetleg nem-e fogják letiltani a készüléket egy idő után valami miatt.
2023. aug. 1. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Mennyid van, mik az elvárásaid, sok mindentől függ.
2023. aug. 1. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:

Köszönöm a választ.

Én a használt telefont egy cégtől venném akik teljesen át vizsgálják a készüléket.

Újonnan 50 ezer forinttal lenne drágább:/

2023. aug. 1. 13:12
 4/12 Szervizmérnök úr ***** válasza:

Tipikus példája a felületes kérdéseknek.

Valahogy mindig utólag derülnek ki részletek, ami egyébként a válasz szempontjából lényeges lett volna, tehát a kérdező valamilyen szinten a válaszolókat is szívatja, mások idejét semmibe nem nézi, elnézést sem kér soha.

Ezt nevezzük "okos gyakori" kérdéseknek.

2023. aug. 1. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Szervizes...
2023. aug. 1. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 Szervizmérnök úr ***** válasza:
Troll, Románia...
2023. aug. 1. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
nem romania
2023. aug. 1. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Romantic?
2023. aug. 1. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

"Én a használt telefont egy cégtől venném akik teljesen át vizsgálják a készüléket."


Egészen véletlenül nem a mostanság agyonreklámozott Rejoy-ra gondolsz? Ugyanis ha igen, akkor azt vedd figyelembe, hogy azzal az oldallal kapcsolatban eléggé megoszlanak a vélemények. Itt is olvastam már arról, hogy egy válaszoló megszívta velük, szóval gyakorlatilag zsákbamacskát árulnak, ami nem jó, pláne ekkora összegnél, mert azt is írtad a hozzászólásodban, hogy 50000 forinttal olcsóbb lenne, mint újonnan, és ebből arra következtetek, hogy valamelyik csúcskészülékről van szó. Én továbbra is azt javaslom, hogy gyűjtsd össze azt az ötvenest valahogy, diákmunkával, vagy nem tudom mivel, ha nem dolgozol, vagy nem tudom honnan, és vedd meg normális helyről úgy, hogy te bontod ki a gyári dobozából, és te vagy a készülék egyedüli tulaja.

2023. aug. 1. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
újat
2023. aug. 1. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!