Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Milyen telefont vegyek hosszút...

Milyen telefont vegyek hosszútavra?(4-5év)

Figyelt kérdés

Telefont szeretnek venni hosszútavra, samsungok előnyben.

Főkent jatszanék rajra mint pl.:Pubg , bralw start , és hasonló hardverigényű jatekok.

Emelett facebook, insta , youtube, netflix ,spotify

Szeretnék egy amoled kijelzőt ,128 gb tarhely ,4 vagy 6 gb ram , méret nekem teljesen mind1 lehet tepsi , de az sem baj a s10e méretű. 1-2 eves telefon is szóba jöhet. Max 80.000 forintot szannék rá.


Válaszokat köszönöm , a rendes válaszadoknak megy a zöld!



2021. nov. 20. 12:39
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Ha hossztávra tervezel akkor A52S 5G vagy iPhone SE, a többi kb. felejtős alatta.

De már az is csoda hogy 200k alatt kapni ilyen telefonokat, pár éve ez elképzelhetetlen volt, hogy középkategóriás telefonok kapnak 4-5 évig frissítést és korrekt felszereltséget.(nyilván a Ft is romlott, 3 éve 120k-ért lehetett venni 1 éves csúcstelokat, de az ma kb. 200-250 ezer Ft körül lehet)

Tudom, jönnek majd páran a Xiaomi-val, de ők pont azok akik nem foglalkoznak a userekkel, és 1-másfél év múlva elfejtik hogy kiadtak 40 féle hasonló specifikációval rendelkező telefont...

2021. nov. 20. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
83%

Hardverapróról néztem azért párat:

[link]

[link]

Esetleg egy iPhone 11 használtan sem rossz vétel.

2021. nov. 20. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

#1/2 iPhone-t nem szeretnék , nem is volt még iPhonom es szerintem nem is lessz.

En egy galaxy a33 5G vagy egy galaxy a51 gondolkodom erősen.

2021. nov. 20. 13:21
 4/4 anonim ***** válasza:

hosszútávra ne vegyél se a33 se a51et

4,6 giga ram is kevés lesz

használtan bármelyik s10, kivéve a lite

esetleg a52s

note 10et mondanám még, az a telefon 10 év múlva is egy b*szógép lesz, sajnos ennyiért nem kapni

s20fe jó lehet még, de csak az exynosos bár az is 10-20ezerrel drágább mint a limited

2021. dec. 7. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!