Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Keresem új telóm! Ajánlanátok...

Keresem új telóm! Ajánlanátok párat az alábbiak szerint?

Figyelt kérdés

Vennék egy új telót magamnak, de nem nagyon tudom, hogy melyik lenne nekem a legmegfelelőbb.


Lényeges pontok:

- Nokia vagy Sony Ericsson legyen

- szép képeket készítsen (min 3MP-es kamera)

-multimédia része elég jó legyen: videót és zenét jó minőségben, élvezhetően játsszon le és játékok terén is, minél többfélét, minél egyszerűbben lehessen rá feltenni és persze játszani.

- WiFi nem muszáj, de ha van, az sem baj

- GPS nem kell

- ne legyen érintőkijelzős!

- memória bővíthető legyen legalább 4 GB-ig.

- lehet régebbi típus is, akár 2 éves.

- ára: 20-35 ezer között. (használt készülék árát is értem ezalatt)


Ha tudtok olyan telókat, amik megfelelnek a fenti kritériumok nagy részének, akkor írjátok meg légyszi!


Köszi!


2010. okt. 14. 23:17
 1/7 bp1985 ***** válasza:
Ha használt, akkor pl ott van a nokia n95. Nekem volt a sima, ill a 8gb verzió is. Fényképezője eléggé jó, nem érintős, gps, wlan is van benne. Én ajánlom neked, mindkettővel meg voltam elégedve.
2010. okt. 14. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
Sony ericcson w595i. Nekem ilyenem van,a kamerája csak 2,8 as,de k*va jó képet csinál.Hangos,jó a menüje,stb..:D
2010. okt. 15. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
Nokia 6303i classic 3,2 mega pixeles nekem is ilyen telom van [link]
2010. okt. 15. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Nokia N95 lenne a legjobb választás ezek közül,de most komolyan.Vagy a 8gb-os verzió...
2010. okt. 15. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

SE w595

-sony ericsson :D

-3.2 megapixeles kamera

-walkman széria

-wi-fi nincs

-gps nincs

-csúsztathatós

-bőv1thető

-nem olyan régi

-kb 30-40 ezer

2010. okt. 15. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
25ért megmár veszel egy jó n95öt,amit sokkal több mindere tudsz használlni.
2010. okt. 15. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Sziasztok!


Köszi a válaszokat!


Az a vicc egyébként, hogy pont a w595-ös és az n95 között gondolkodom. Csak w595-öt ismerem, volt már olyanom kb 2 hónapig, csak elhagytam...

N95-ösöm viszont még nem volt, meg nagyon Nokiám se, csak még régen az "őskorban" (3210, 3410-es), és nem nagyon tudom, hogy mostanában milyenek, mennyire megbízhatók, stb.

2010. okt. 15. 22:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!