Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Első robogónak az alábbiak...

Első robogónak az alábbiak közül mit ajánlanátok?

Figyelt kérdés
Mostanság nagyon sokat kutakodtam és informálódtam a robogók világában. Olvastam pozitív és negatív kommentárokat bizonyos típusokról, és az alapján próbáltam kisilabizálni, hogy melyik lehet a legmegfelelőbb darab. Leginkább a Yamaha, a Honda, az Aprilia és a Malaguti visszajelzései voltak a legmeggyőzőbbek. Azonban a felületes "hozzáértésen" kívül egyelőre sok közöm nincs a dologhoz. Esztétikai szempontból azonban a Malaguti áll ebben a pillanatban az első helyen. Ti milyen robogót ajánlanátok, illetve ti milyen robogóval kezdtetek?
2011. márc. 12. 23:56
 1/5 anonim ***** válasza:
yamaha jog, yamaha aerox, honda dio, aprilia sr, gilera runnner / ezek elég népszerűek
2011. márc. 13. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Yamaha aerox az volt nekem,és nekem bevált.
2011. márc. 13. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

A szomszédomnak is Malagutija van, és nagyon jól megy.



Bár szerintem jobban járnál egy igazi motorral. Aminek rendes sebességváltója van, csak egyszer kell megtanulni kezelni, és már minden motort elfogsz tudni vezetni, hátha később még jól jöhet az életben.

2011. márc. 13. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Closet Monkey:


Tudom, nem a veszekedés indítása a szándékod, de ha ő robogót akar, segítsünk neki találni és ne más motorra beszéljük rá, mert vita lesz :)


Kezdő motornak Malaguti F10 szerintem tökéletes. Kicsi, könnyű, nem nehéz döntögetni és ha esetleg tuningolni szeretnéd a későbbiekben, akkor azt is könnyen lehet.

Bár nem tudom, milyen magas vagy, mert ez elég kicsi motor a többihez képest.

2011. márc. 13. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ha robogót akar, akkor nagyon jó robogónak tudom ajánlani a Malaguti f12 phantom-ot :D Klassz a formája, alacsony, kicsi, digitális műszerfal akkufeszültség és olajnyomás mérővel együtt :)
2011. márc. 13. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!