Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Szerintetek ez akku probléma,...

Szerintetek ez akku probléma, vagy a dugórésznek van baja?

Figyelt kérdés

A saját gyári töltőjével is csak a legspeciálisabb pózban töltött néha-néha a telefon, de már azt se. Más android töltőt meg abszolút nem akar érzékelni. Újraindítás volt, nem használt. Nokia 7.1-ről van szó.

Nem mostani telefon, de nekem megfelelt eddig a hívásra, messengerre.

A furcsa, hogy régen se reagált más android töltőkre a sajátján kívül, kiirta hogy tölt, de nem ment feljebb soha a %, nem tudom az mitől lehetett.


2023. aug. 4. 16:49
 1/4 Szervizmérnök úr ***** válasza:

Nem tudom egyértelműen kivenni, hogy ezt újként vásároltad vagy használtan került hozzád.

Igaz, hogy újként ott lett volna a garancia és máris leírattál velem egy csomó betűt, amit te nem írtál le.

Egyébként alzatcsere, nem egy ritka eset.

2023. aug. 5. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Szervizmérnök úr ***** válasza:
Vagyis aljzat.
2023. aug. 5. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Szervizmérnök úr ***** válasza:
Plusz, amikor elválik a forrasztás, csak vissza kell pakolni, cserélni sem kell.
2023. aug. 5. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Nem is tudtam, hogy az aljzatot is cserélik, ma is tanultam valamit :D

Használtan vettem mobilszervízből és 3 évet bírt így, csak már akkor se tetszett neki a sajátján kívül más töltő, azért nem gondoltam még hogy konkrét aljzat problémája van.

2023. aug. 6. 14:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!