Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Az normális h a samsung...

Az normális h a samsung galaxy s-em teljes használat mellett (internet, zenehallgatás, letöltés, msn, sms és stb. ) 100%os töltöttségről 5 óra alatt 0%ra merül le?

Figyelt kérdés

mert egy tesztben azt olvastam h az aku formázása után (ami szerintük 2-3 töltét jelent kb 2 napig elég lesz 1 töltés..)

amugy először nem töltöttem 12 óráig mert a használati utasítása nem írta..lehet h tönkretettem az akut?:S vagy 1 hete van meg a mobil és kb minden nap töltöm (ismerősöm mondta és azóta már megvárom h teljesen lemerüljön mert állítólag az aku memóriájába rögzül )de addig csak mindig mikor hazaértem tettem rá a töltőre...most még mindig formázás alatt áll? vagy ez normális vagy pedig egy uj akut kéne venni mert ze már el van romolva?:S

ha igen,és uj aku kell akkor az nem jár a telejs telefon cseréjével..kb mennyibe kerülne?:)

köszi a kedves válaszokat,ne haragudjatok ha vmiben nagyon alul - vagy félreinformált vagyok meglehet..:)


2010. okt. 15. 10:37
 1/4 anonim ***** válasza:
"állítólag az aku memóriájába rögzül" ez mekkora:DD nem, csak egy idő után tönkremennek azok a cellák, amik sose lettek felhasználva és mindig rátöltöttél. Azt ugyan nem tudom, hogy tönkrement-e egy hét alatt ennyitől (mondjuk tény, nem sütötted ki), szóval próbáld meg. De ha tönkrement, akkor vegyél új akkut, pár ezresért lehet venni akkut szerintem, annyira nem vághat földhöz, ha már galaxy s-ed van.
2010. okt. 15. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

"(internet, zenehallgatás, letöltés, msn, sms és stb. )"

Hát ha ezt így egyszerre, akkor igen, normális. Az akkut nem tetted tönkre, ezeket a Li-ion akkukat már _nem kell_ sokáig tölteni első alkalommal.

2010. okt. 15. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Jovanny ***** válasza:
Memóriaeffektus csak a régi NiCD akkuknál volt jelentős, emiatt Li-ion-nál már nem kell aggódni. Bármikor rátölthetsz.
2010. okt. 15. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nem kell formázni valamint bármikor rátölthetsz, nem lesz semmi baja.
2010. okt. 15. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!