Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Tablet PC (ipad1, huawei...

Tablet PC (ipad1, huawei ideos s7 slim) vagy SE Xperia Neo? Meddig bírják az aksik használat mellett?

Figyelt kérdés
Tudom, fura párosítás. Mire is akarom használni. Utazásnál filmnézés, netezés, tehát nem PC helyettesítés.
2011. nov. 5. 09:05
 1/5 anonim ***** válasza:

Nehéz válaszolni, nem egy kategória..

A képernyőnagyság döntő szempont, ezt pedig Te tudod eldönteni.

Üzemidő? Az SE (mint mindegyik okostelefon) nem bírja sokáig ca. 2 óra, a táblagépeknél pedig igen nézd meg, hogy mekkora aksi van benne, mert csibészek.

Van már 1800-as is (az ige sovány), és van 4000mAh-ás.

Na azt válaszd, ha az alapkérdést (képernyőméret) eldöntötted.

Ez viszont kisegíthet, már 3-at vettem kollegáimnak (is),akkut előre feltöltheted napon vagy USB-ről, meg menet közben is tölt:

[link]

2011. nov. 5. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Az iPad 10 órát bír, nem csak az egyes a kettes is.
2011. nov. 5. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Előző vagyok.


Használat mellett bír 10 órát ha nem használod akkor egy hónapig is bírja készenlétben (bekapcsolva).

2011. nov. 5. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Akkor vigyem vissza gariba a IPAD1-met, mert 2 filmet tudok legfeljebb megnézni, aztán megadja magát?

Kicserélik?

2011. nov. 5. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
2 filmet? Én az iPad2-mel legalább 3-4 filmet megtudok nézni. Igen vidd vissza!
2011. nov. 5. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!