Mit tegyek most?

Figyelt kérdés
Ideges voltam, erre kimostam a telefont a kádvízzel, nem kapcsol be. Nem értem, hogy hogy tudnak ilyen ócskát gyártani, pedig nem tudott beleoflyni a víz, biztosan elrontották készítéskor. Többet nemveszek ilyen márkát.
2023. aug. 7. 14:37
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%

Szánalmas, de nagyon. A telefon nem vízálló. Senki nem is állította. Kizárólag benned van a hiba.


Amit tenni tudsz:

1. lecsillapodsz!

2. Semmiképpen sem kapcsolod be, nem próbálgatod, működik-e.

3. Ha rendeltetésszerűen le lehet venni a hátlapot, (előlapot), akkor tedd meg.

4. Ha rendeltetésszerűen ki lehet venni az akkumulátort tedd meg.

5. Nagyon óvatosan, hogy semmi ne sérüljön, itasd fel a vizet.

6. Ha van nem forró levegős hajszárítód, akkor azzal gyorsíthatod a kiszáradását.

7. Ha már tökéletesen száraznak tűnik, akkor is vár még néhány órát a bekacsolással.


Ha ez után sem működik, akkor így jártál.

2023. aug. 7. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%

Akkor vegyél egy másik márkát, és mosd ki azt is, majd jöhet a harmadik márka és így tovább.


Gyökér.

2023. aug. 7. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
"nem tudott beleoflyni a víz" - ezt miből állapítottad meg? A gyártó azt állította, hogy vízálló? Vagy fóliába csomagoltad?
2023. aug. 7. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Pontosan milyen telefon volt az áldozat ha szabad kérdezni?
2023. aug. 7. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:

Nagyon elegem van! MEGTöRöTT A KIJELZŐ!


Ennyit arról hogy szedjem le a hátsó lapos ragasztott hegesztett hátsó rését....


Valami ócska ifon lehet:


[link]


Szerintem földhöz vágom párszor azt jó lesz, kb.

2023. aug. 7. 15:39
 6/13 A kérdező kommentje:

Ha leszedem flex korongal az segít? A hátlapja nagyon erősen rá van fogadva, már le is törött a fele.


NEM BÍROM! Miért nem lhet normális telót gyártani?

2023. aug. 7. 15:44
 7/13 A kérdező kommentje:
Bezzeg ha én csinálhatnám őket, azt még az atom se usztitana el, szánalmas ami megy már itt.!4!!!!!
2023. aug. 7. 15:45
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Tudod, mit jelent az, hogy rendeltetésszerűen? Neked nem való még egy ócska Blaupunkt telefon sem, nem hogy iPhone.
2023. aug. 7. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Nem te vagy az, aki állandóan az apja telefonját töri? Az is ilyen szinten áll értelem terén.
2023. aug. 7. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Akkor csinalj te egy telefont XDD
2023. aug. 7. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!