Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Samsung vagy Xiaomi?

Samsung vagy Xiaomi?

Figyelt kérdés

Le szeretném cserélni már a régi telefonomat, viszont nem tudom melyik lenne a jobb.

lehetőségek:

samsung galaxy A34 v A23 v A14 vagy Redmi 12.

Ki melyiket ajánlaná? Tapasztalatok ezekkel a telefonokkal?

Leginkább a kamera lenne a fontos



2023. aug. 8. 21:33
A kérdező szavazást indított:
samsung
xiaomi
17 szavazat
 1/6 anonim ***** válasza:
75%
A Samsung egy prémium gyártó, kiváló szoftverrel, a Xiaomi meg egy átlagos, "jóárasított" minőséget képvisel. Lehet hogy látszólag ár/érték arányban jobb a Samsungnál, de nekem megérne többet a Samsung. Vedd az A34-et szerintem. 4+1 év frissítést kap.
2023. aug. 8. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
42%
Most ezért le leszek pontozva, de sose vennék Samsungot. Egy túlárazott szar lett, amilyen jó márka volt régen, annyira gagyi lett mára. És mondom, borzasztóan túlárazott.
2023. aug. 8. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
2. Én nem pontozlak le azért mert kifejted a véleményed. Ez is egy álláspont. Egyébként tényleg túlárazott lett, de cserébe jó minőség. Évek óta használ az egész család S Galaxy-kat és eddig soha semmi gond nem volt velük. Nekem is volt már Xiaomin keresztül Apple-ön át minden, de eggyik sem volt olyan jó mint a mostani Galaxy-m.
2023. aug. 8. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Mik az elvásársok?

Teszteket találsz a neten.

Samuhoz van rendes terméktámogatás. Ha ez fontos.

2023. aug. 9. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Amíg nem kezdték el a hirdetések megjelenítését Xiaomi telefonokon...

Először még jó volt utána néhány frissítéssel késöbb megjöttek a reklámok:

zene alkalmazás, galéria, akár beállításokba, abba a csoda biztonság alkalmazásba amit a Xiaomi csinált a MIUI-hoz.

Szerencsére a hirdetések kikapcsolhatók a beállítások között mindegyiknél, de akkor is idegesítő volt, hogy egyszer csak előjöttek a frissítések után.

Egyébként ezeket nem nézve nagyon jó a Xiaomi telefonok még ár érték arányban is.

Kamera szempontjából a Samsung jobban áll szerintem(A34 lenne ha csak a kamerát néznék a befutó ezek közül).

2023. aug. 9. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Én sok évig Xiaomi telefonokat használtam, de ma már nem vennék. Folyamatosan downgrade-elték az adott termékvonalaikat, mindezt egyre rosszabb minőségben szoftveresen és hardveresen is. Az újabb MIUI verziók is egyre bugosabbak. 2018 körül még jó vétel volt, ma már nem is olcsó, cserébe egyre rosszabb.


Én Samsungot sem vennék, mert sok rajta a gyáei bloatware, de legalább a felület stabil, ha a kettő közül kellene választanom, akkor Samsung.

2023. aug. 10. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!