Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Miért melegszik a Xiaomi telom?

Miért melegszik a Xiaomi telom?

Figyelt kérdés

Xiaomi Mi 11 5G


Két hete elkezdett nagyon gyorsan merülni. 100%rol 6 óra alatt teljesen lemerül úgy hogy csak néha használom irogatasra.

Most két éves múlt a teló.

Ma elkezdett melegedni is. Reggel ahogy felkeltem nagyon forró volt, kénytelen vagyok estére töltőn hagyni, különben lemerülten használhatnám munkába. Nagyon forró volt egész nap.

Egy akksi csere lehet segítene mindkettő problémán?

Most Amerikában vagyok és konkrétan nem találok semmi Xiaomi szervizt, vagy ahol foglalkoznanak vele. Mindenhol csak apple boltok vannak még egy két Samsung. Gyári visszaállítást nem merem megcsinálni mert csomó kép meg alkalmazás azon van, amit macerás lenne feltölteni drivera is.

Hasonló tapasztalat esetleg?



2023. aug. 9. 23:24
 1/6 anonim ***** válasza:
24%
mert xiaomi bruh
2023. aug. 10. 03:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 Szervizmérnök úr ***** válasza:

Ha kikapcsolt állapotban is melegszik a (még) feltöltött készülék, az akkuveszély, amiből komolyabb bajod is lehet. Nem lesz gond utána az adataiddal sem, mert nem lesznek.

Ha csak bekapcsolva fűt, az lehet egyéb elektronikai probléma. Noha utóbbira elvileg kisebb az esély, de én találkoztam egy ilyen esettel, ezért említem.

2023. aug. 10. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Alapból kikapcsolva nem melegszik.

Egy akkucsere megoldhatja a problémát?

2023. aug. 10. 16:13
 4/6 A kérdező kommentje:

most egyáltalán nem jó, teljesen kikapcsolt bekapcsolni se tudom...

eddig nem találtam egyetlen szervízt sem NYC környékén, újra nincs pénzem ;((

segítsetek pls :((

2023. aug. 11. 23:47
 5/6 anonim ***** válasza:

"macerás lenne feltölteni drivera is"


És miért is?

2023. aug. 12. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
mert a drive híres arról hogy milyen lassú és 100+GB adatom van
2023. aug. 12. 19:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!