Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Hogy lehet még mindig 100%-on...

Hogy lehet még mindig 100%-on az akkumulátor kapacitás?

Figyelt kérdés

Már lassan egy éve megvan a telefon.


[link]



2023. aug. 10. 13:05
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Hmmm. lehet, hogy nem nyomkodod annyit, mint azok, akiknek drasztikusan csökken...
2023. aug. 10. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
56%

Nálam xiaomi redmi note 10 pro van és nálam is aksi elvileg 100%-os pedig több, mint 2 éves.

Elég sokat nyomkodtam játszottam különféle combosabb játékokkal :D

Szóval ez sok mindentől függ.

Hogyan töltöd. Mennyire melegszik túl a telefon és így az akksi is.

2023. aug. 10. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 Morzsi007 ***** válasza:
100%

Van ilyen.

Anyámnak 2 év után esett le 99%-ra az iphone 12-ese. Majdnem 2 évesen ránéztem 100%-on volt, onnantól gyakrabban rápillantottam, pár hónap elteltével lett 99%-os. Használja, de nem napi 8 órát, nincs Facebookja. 🙂

2023. aug. 10. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Ha nem gyilkolod, akkor ne gyilkolódik meg hamar.

Nekem 91%-on van a 13 pro max. Nem hajtom agyon. Nekemis kb így volt, hogy sokáig maradt 100%-on. Aztán "hirtelen" csökkent le 91-re.

2023. aug. 10. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 Szervizmérnök úr ***** válasza:
61%

Nem lehet egyforma kapacitású akkukat gyártani, ezért egy alacsonyabb átlagértéket határoznak meg, névleges kapacitásként. A gyártó így kivédi azokat a reklamációkat, ami egy átlag ostoba amerikai vásárlótól is elvárható, mielőtt beperli a céget.

Viszont ehhez képest némelyik akku 105 vagy 110 %-ra is sikerülhet véletlenül és így tovább.

De a telefon legfeljebb 100 %-ot mutat, így a tartalék egy ideig rejtve marad.

2023. aug. 10. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
72%
Attól függ mennyit használod. Az én Ip 12-esem is egy éve van meg. Fél évig nem olyan sokat használtam maradt 100%-on. Viszont fél éve egyre többet. Most 92 % az akkum.
2023. aug. 15. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!