Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » A Samsung Members alkalmazásna...

A Samsung Members alkalmazásnak van értelme a telefonon lenni? A NeuroNation alkalmazás mennyire hasznos?

Figyelt kérdés

2023. aug. 13. 10:34
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Én napi szinten használom a Memberst. Alapvetően egy közösségi platform. Segítség kérésre nagyon jó és eszközdiagnosztikát is le lehet ott futtatni. Ezen kívül néha vannak nyereményjátékok és extra kedvezmények is. Szerintem hasznos app, de nem létfontosságú. Szóval ha nem használod letörölheted.
2023. aug. 13. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Lehet emberekkel beszélgetni a Membersen?


A nyereményjátékokkal mennyire gyakran nyertél?


Mennyi extra kedvezményt kaphatsz és mire?

2023. aug. 13. 11:47
 3/8 anonim ***** válasza:

"Lehet emberekkel beszélgetni a Membersen?" Igen, lehet. Szakértőket is el lehet onnan érni, de egy sima közösségi felületként is használható.


Kedvezmények terén volt olyan hogy ha vásároltál egy bizonyos típusú Samsung tv-t akkor kaptál mellé egy ingyen hangprojektort. Lehet gyűjteni hűségpontokat is, bár azt még nem használtam. Nyereményjátékok kb. havonta, van hogy gyakrabban vannak, mindig mást lehet nyerni. Van hogy kisorsolnak mondjuk 20 darab koncertjegyet vagy néhány Samsung nyereménycsomagot. Sorsoltak már prémium hűtőszekrényt és légkondícionálót is és még sok mást (például Z fold4 vagy bármi más). Nyerni sajnos csak kis esély van mert nagyon sok tagja van a Membersnek, de ismerek olyat aki már nyert.

2023. aug. 13. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Van egy nyereményjáték a Membersen, ahol össze kell kötni az eszközöket. Nekem mindig 0 pontot ad. Elvileg fekete minden eszköz, és ha fel van kötve a hálózatra, akkor türkízkékké válik. De nekem alapból türkízkék mindig. Mi lehet a baja? Vagy én csinálok valamit rosszul?
2023. aug. 13. 12:11
 5/8 anonim ***** válasza:
A kollégám egyszer nyert vele egy Sony mobilra csatokható kamerát, aminek akkoriban még elég húzós ára volt.
2023. aug. 13. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:

Csak vigyázni kell az ilyen SAMSUNG nyereményjátékokkal, mert a facebook-on nagyon terjed a "SAMSUNG FANS" névre hallgató adathalász, scammer oldal, ahol számtalan ilyen kamu nyereményekkel kecsegtetnek Indonéziából, Thaiföldről!

És millióan bele buktak, el is hitték, hogy "valóban nyertek" Samsungot.

2023. aug. 14. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:

[link]


Itt egy példa, amiről beszélek!

2023. aug. 14. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Igeen, ezeket vágom hetes. Meg lehet szívni ezekkel. A Membersben viszont nincs semmi kamu dolog, mivel azt az alkalmazást maga a Samsung üzemelteti.
2023. aug. 14. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!