Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » A telefonom azt csinálja néha...

A telefonom azt csinálja néha hogy mikor pl éjjel rá nézek kéri a sim pint... Frissítés probléma vagy hálózat? Miért csinálja?

Figyelt kérdés

Pár hónapos a telefonom de néha azt csinálja hogy kéri a sim pin kódot pedig benne van fixen a sim jól berakva ráadásul az sem régi.

.. Most kivettem az android marketből az automata frissitést meg ha jön új frissítés azt is beállítottam hogy ne frissítse automatán... Lehet ez volt a baja? Amúgy ezt lehet azért csináljaert néha nincs hálózatomert olyan helyen lakom ahol néha elmegy a hálózat, de akkor sem kellene sim pint kérnije nem?

Xiaomi redmi note 12 pro 5g

Tehát nem is alsó kategóriás készülékről van szó.

Több Xiaomim volt egyikkel sem volt baj.


2023. aug. 14. 23:49
 1/6 anonim ***** válasza:
85%
Nincs be kapcsolva az ütemezett be és kikapcsolás? Szerintem az lesz a gond.
2023. aug. 15. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Néztem és az ki van kapcsolva
2023. aug. 15. 05:52
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
akk alaplap hiba
2023. aug. 15. 06:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
vidd vissza a Media Markba.
2023. aug. 15. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Android frissítéskor (13-->14) újraindul a telefon.
márc. 5. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
újra
márc. 6. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!