Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Szerintetek visszatér a HTC a...

Szerintetek visszatér a HTC a prémium szegmensbe?

Figyelt kérdés

Nekem nagyon hiányzik az egyediség a mobilpiacon, amit régebb a Sony, LG és HTC hozott, de már csak a Sony maradt. LG valószínűleg nem tér vissza, de szerintetek a HTC-nek van esélye?

Jó úton haladnak, a tavalyi Desire 22 Pro nem volt egy rossz telefon, idén pedig nagyot léptek előre. Az U23 Pro már 120Hz-es OLED kijelzőt kapott, 12/256GB-os kiszerelésben, vezeték nélküli töltéssel, IP67-es tanúsítvánnyal stb. A proci is elég jó, Snapdragon 7 Gen 1. Igazából a flagship kategória már csak 1 lépésre van. Eggyel jobb proci kell, kicsit jobb kamerák (bár ezek se rosszak), és egy prémium megjelenés mondjuk üveghátlappal.

Szerintetek a közeljövőben lehet erre esély?



2023. aug. 17. 15:59
 1/5 anonim ***** válasza:
2023. aug. 17. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
A 22 pro mitől volt egyedi?úgy nézett ki mint a mi9.
2023. aug. 17. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Ezt az egyediséget sosem értettem telefonoknál. Elől egy nagy kijelző hàtul meg pár kamera, nem teljesen mindegy hogy hogy néz ki?

A rendszer meg mindegyik gyártónál máshogy néz ki szóval az pont egyedi🤷

2023. aug. 17. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 herbert bácsi válasza:
100%

#3 ez nem teljesen igaz, hogy minden gyártónál máshogy néz ki ehez nézzük is meg milyen Android verziók vannak.


Stock: az a Android amit a Google kitálalt teljesen letisztult könnyen kezelhető

Ez verzió van a kínai telefonok (olcsó 20-60k ft kon)


Go: ugyan az mint a stock csak ez egy "csonkolt" verzió ez van a k@rva olcsó telefonok és tableteken pl 21k ft kerülő Alcatel 1 5033f is



Android one: ez is olyan mint a stock csak ezt az olyan gyártók rakjak rá akik csatlakoztak a one programba az az a hardver a gyártó az os-t maga a Google



A többi gyártó gondolok itt Samsung,LG, xiaomi stb saját kinézetre formálják és ennél tényleg minden márka más kinézet más funkciók de a legtöbb alap Android funkciók minden gyártónál megvannak

2023. aug. 17. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

#1 A véleményetek érdekelnek, nem kértem hogy hozd a kristálygömböd


#2 Nem mondtam, hogy egyedi volt a 22 Pro, vagy az U23 Pro. Sajnos nem az.


#3 Hátul azért bele lehet vinni egy kis egyediséget a kamerák elrendezésénél, vagy átlátszó hátlappal, mint az U12+

Szoftver szinten meg rengeteg gyártó tért át stock Androidra (HTC, Sony, ASUS, Motorola stb) kisebb módosításokkal

2023. aug. 18. 18:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!