Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Bestfleet mobilflottával...

Bestfleet mobilflottával milyen tapasztalatok vannak?

Figyelt kérdés

Bestfleet mobilflottával van valakinek tapasztalata?

(az olcsopercdij.hu is oda mutat, valószínűleg ugyanaz üzemelteti)

Jöhet jó is, rossz is, lehetőleg indoklással alátámasztva.


Olyan díjcsomagon gondolkodom, aminél a flottához kerül a számom és a flottától kapom a számlát, amit utalással egyenlítek ki. (tudom, hogy ugorhat a számom ha megszűnik a flotta, nem probléma)



2023. aug. 17. 17:06
 1/6 anonim ***** válasza:
Szerintem menj a netfone-hoz
2023. aug. 17. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Ebben a kérdésben kifejeztten a bestfleet flottáról szeretnék információt. Köszönöm.


Többi javaslatot, hogy hova menjek nem kérek köszönöm. Tudok a KÜF-ről (Bumm stb), forensis, horgász flotta, és így tovább.

Netfone-om van több hónapja, vodafone hálós csomag, menekülnék, katasztrófa a voda hálózata azokon a helyeken ahol én jellemzően használnám.

Eddig csak a mérgem van vele, hiába jó ár/érték arányú a csomag.

Maga a netfone, mint szolgáltató, kifogástalan.

Ezért mennék vissza a yettelre, azzal meg voltam elégedve éveken keresztül.

2023. aug. 17. 20:37
 3/6 anonim ***** válasza:
53%

Kérd meg a Netfone üzletkötődet, hogy segítsen telekomos térerőre váltani. Kicsit drágább, de lehet, hogy az lesz a jó abban a messzi kis faluban, ahol élsz. Persze az is lehet, hogy valami beállítás nem jó a telefonodon. Nem mindig az út a rossz, a kocsi is rázhat.

Ha nem üzletkötőn keresztül szerződtél, akkor marad az ügyfélszolgálat. Egy próbát megér.

BestFleet-hez ne vidd a számodat!

Amikor rátaláltam a Netfone-ra, ajánlották a www.netfoneuzletkotok.hu oldalt. Azóta azt ajánlom. Egy üzletkötő mindig elérhető és mindenre találnak megoldást.

2023. aug. 18. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm, ebből megint nem tudtam meg semmit.

(A netfone telekom csomag nekem drága.)


Bestfleet mobilflottával kapcsolatban jöhet jó is, rossz is, lehetőleg indoklással alátámasztva.


Egyéb szolgáltatókat és flottákat mellőzzük, köszönöm. Nem az a kérdésem, hogy hova vigyem a számomat, hanem hogy milyen tapasztalatok vannak a bestfleet-tel.

2023. aug. 18. 10:22
 5/6 Cintia_18 válasza:
A Netfone hálózata finomat sem szólva ideális. A Bestfleet-el semmi gond nincs, call centerük van, és mindig segítettek optimálisan kihasználni a netes szolgáltatásokat. Pl legutóbb kértem egy kiegészítő netet, és tök jó fejek voltak, harmad áron számlázták. Valahogy lecserélték a szolgáltatást vagy nem tudom. Szóval én tudok róluk rosszat mesélni. A netfonet viszont soha többet, messziről elkerülöm!
2023. szept. 21. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Bestfleet mobilflottával kapcsolatban jöhet jó is, rossz is, lehetőleg indoklással alátámasztva.
2023. okt. 27. 15:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!