Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Hogyan lehet kikapcsolni a...

Hogyan lehet kikapcsolni a billentyűzet világítást?

Figyelt kérdés

Nagyapámnak van egy Media Tech MT847 telefonja, zavarja a világítás meg gyorsabban merül tőle. Viszont sehol se találom a beállítását:

[link]

[link]

[link]

Ezek a menüpontok kapcsolódnak hozzá de nem találom. Vagy jól el van rejtve? Ha más nem, marad a barkács, a ledet kiiktatom a billentyűzet alól.


2023. aug. 17. 17:57
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem hinném hogy ki lehet kapcsolni.
2023. aug. 17. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Az utolsó képen, alul, az a billentyűzet menüpont nem erre jó?
2023. aug. 17. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Ezeknél nem lehet kikapcsolni. Egyébként nem merül gyorsabban tőle.
2023. aug. 17. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
2/ majdnem az de mégsem. Azt tudom beállítani, mennyi ideig világítson, 5mp, 10, 20, 1 perc, de ugyanúgy világít ha az 5mp-re rakom. Van valami éjjeli meg anonim de nem tudom ezek mit csinálnak, sajnos olyan sz@r néhány helyen a fordítása hogy fogalmam sincs néha mi micsoda. Pl ott van a csengőhang, a telefonban ringás a neve.
2023. aug. 17. 18:52
 5/10 anonim ***** válasza:
68%

rakd 5 mp-re

az éjjeli szerintem kisebb fényerőt csinál

Ha szar a fordítás, állítsd át angolra és meglátod mi az az anonim. Erre kiváncsi lennék én is.

2023. aug. 17. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
kiderült, az anonim az a kikapcsolás lenne, de hiába nyomom be, nem kapcsolja ugyanúgy világít mint valami hülye. Nagyon trehány az egész OS ami a telefonon van, sok mindent nem lehet úgy beállítani ahogy kellene. Van a fényerő kontraszt néven, ha 50%-nál feljebb teszed akkor nem világosodik, hanem egyre sötétebb lesz. Ameddig nem volt laptopja ne kérdezzétek hogyan, de ezen a telefonon olvasott híreket.
2023. aug. 17. 21:05
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Vegyél neki legalább egy Alcatelt.
2023. aug. 18. 06:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

Egyszer adtam neki egy Samsung okostelefont de nem tudta megtanulni hogy kell használni, ezt a telefont is sokára tanulta meg mi hol van.

Pedig ahogy néztem, az Alcatelnek meg Nokiának átláthatóbb a felülete, ezen a Media Techen a zseblámpa funkció a naptárban van például.

2023. aug. 18. 13:03
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem is okostelefonra gondoltam. [link]
2023. aug. 18. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
Még egy pár jelölt: [link]
2023. aug. 18. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!