Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Airpods pro 2 tulajdonosokhoz...

András0517 kérdése:

Airpods pro 2 tulajdonosokhoz szóló kérdés, miért adja ezt a hangot a tok?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Airpods pro 2 tulajdonosok, ti észrevettétek, hogy néha ha elmozdítjátok az airpods tokot leginkább akkor amikor nem csatlakozik semmihez sem bluetoothon, akkor elkezd riasztani az airpods, ilyen ciripelő hanggal mintha csörögne a tok. Esetleg valaki tudja a pontos megoldását mert neten sehol sem találom? A find my ki van kapcsolva, a tok hangja ki van kapcsolva de mégis.

2023. aug. 17. 20:35
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem lopott az airpodsod?
2023. aug. 17. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Nem :D yetteltől vettem. Mások it panaszkodnak erre redditen stb.de megoldást sehol sem találtam eá.
2023. aug. 17. 20:44
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

tényleg sokan írják... nálam még nem volt gond.


Ezt találtam:

Az AirPods hangjelzéssel jelezheti, hogy az akkumulátor lemerült.

Ha problémát észlel az AirPods váratlan vagy szokatlan hangjai miatt, próbálja meg szétválasztani és megjavítani az AirPods készüléket. Ehhez koppintson rájuk az iOS-eszköz Bluetooth-beállításaiban.


Ha továbbra is észleli a zajt, próbálja meg visszaállítani a firmware-t:


Helyezze be mindkét AirPodot a töltőtokba

Nyomja meg és tartsa lenyomva a töltőtokon lévő gombot, amíg fehéren villogni nem kezd

Helyezze be a tokot úgy, hogy az AirPods a töltés alatt legyen.

Várjon, amíg a LED zöldre vált, vagy amíg eltelik 10 perc. Amíg a firmware frissítésére vár, lecsukhatja a fedelet.

2023. aug. 17. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm, megpróbálom ezt a frissítést, majd kiderül, hogy ciripel - még a tok :D
2023. aug. 18. 19:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!