Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Édesanyám halála után szeretné...

Édesanyám halála után szeretném felmondani a nevére szóló T-mobile-os előfizetés-csomagot. A számát szeretném megtartani, de az előfizetés megszüntetése után feltöltős kártya formájában szeretném megtartani a számát. Ez lehetséges?

Figyelt kérdés
Kedvezményes összevont csomagunk volt - egymást ingyen hívhattuk, más telefonszámokat pedig kedvezményes (céges) tarifával tudtunk hívni, de ez az előfizetéses csomag már 5 évnél is régebbi, és azóta már sokkal kedvezményesebbek is léteznek. Édesanyám telefonszámát szeretném megtartani egy ideig (ha bárki keresné pl. hivatalos ügyek miatt), de az előfizetést szeretném megszüntetni, a számát viszont szeretném megtartani, és pl. Domino feltöltőkártyás csomag formájában tovább vinni. Ezt elvileg meg lehet csinálni?

#mobiltelefon #előfizetés #T-Mobile #mobilszolgáltató #telefonos csomag #előfizetés megszüntetése
2021. febr. 18. 19:38
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
87%
Az ügyfélszolgálat mit is mondott?
2021. febr. 18. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
Még nem beszéltem velük.
2021. febr. 18. 19:41
 3/16 anonim ***** válasza:
Elvileg igen. Meglehet oldani
2021. febr. 18. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
87%

"Még nem beszéltem velük."


Akkor itt az ideje..

2021. febr. 18. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
Tervezem. De nem most este 8 óra után, hanem holnap munkaidőben. Addig viszont itt a gyakorikérdések.hu, elvileg itt is vannak segítőkész emberkék, akik elvileg tudnak tanácsot adni...
2021. febr. 18. 20:08
 6/16 anonim ***** válasza:
100%
0-24 ügyfélszolgálat van...
2021. febr. 18. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%

Sajnálom a veszteséged, eggyüttérzek!

Mindenképpen hívd fel az ügyfélszolgálatot, vagy ha van a közeledben személyes ügyfélszolgálat, akkor menj be oda.

A halotti anyakönyvi kivonatot, vagy annak hiteles másolatát vidd magaddal!

Az ügyfélszolgálatos kollégák ennek ismeretében tudnak intézkedni!

2021. febr. 18. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 Ypszilon1980 ***** válasza:
100%
Hát nem tudom, felmondani szerintem igen, de a számot megtartani nem biztos, inkább kérdezd meg és vidd el a halotti bizonyítványt.
2021. febr. 18. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm mindenkinek az eddigi válaszokat! Lenne még egy kérdésem... ha sikerül megszüntetni az előfizetést (és mondjuk visszakérik édesanyám SIM-kártyáját), hívásátirányítással esetleg meg lehet oldani azt, hogy ha valaki az ő számát hívja, vagy küld rá SMS-t, akkor az a jövőben az én telefonomon jelenjen meg? A telefont egyes funkcióit (pl. emlékeztetők, bejegyzések, naptár, és egyéb alkalmazások) SIM kártya nélkül is lehet majd tovább használni?
2021. febr. 18. 21:29
 10/16 anonim ***** válasza:
73%

nem kérik vissza a sim kártyát

halottival menj be, kérd hogy váltsanak át dominora, ekkor ugyanazzal a számmal kapsz egy másik simet


ha netán lenne kötbér, kérd méltányosságra hivatkozva az elengedést

2021. febr. 18. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!