Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » A szerelő műhely elvállalja...

Csorokorok kérdése:

A szerelő műhely elvállalja ennek az eszköznek a javítását így ha ezt mondom?

Figyelt kérdés

Jaj nekem, szegénynek, micsoda sorscsapás ért! Én, ki a technika vívmányait mindig is a tudás és művelődés eszközének tekintettem, most épp egy ilyen csodálatos szerkezet, a mobiltelefon áldozatául estem saját figyelmetlenségemnek. A kütyük iránti olthatatlan érdeklődésem végzetes baklövéshez vezetett!

A virtuális valóság lenyűgöző birodalmába merülve teljesen elvesztettem a koncentrációmat és kontrollt érzékeim felett. A kibernetikus eszközök által stimulált agyam nem tudta már követni a valós ingereket. Így amikor a játék egy intenzív jeleneténél összpontosítottam, kiejtett kezemből a telefon, melynek kijelzője ripityára tört a hideg padlón.


Micsoda óriási malőr! Hogy lehettem ennyire felelőtlen a drága szerzeménnyel, mely a mindennapjaim nélkülözhetetlen kelléke? Most, konfúz állapotomban fel sem tudom mérni a teljes kárt, de a repedések alapján úgy tűnik, a belső alkatrészek is sérültek. Vajon érdemes-e egyáltalán a renoválásra költenem, vagy egyszerűbb új eszközt beszereznem?


2023. aug. 18. 08:51
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Elviszed bevizsgálják adnak egy árajánlatot.ez a sok hülyeség nem fogja őket érdekelni úgyhogy ne fáraszd vele őket, éppen elég kín nekünk végigolvasni.
2023. aug. 18. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Hívd fel a főnököd, hogy ma nem mész!
2023. aug. 18. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

Tisztelt Uram! Engedje meg, hogy bemutatkozzam. Szupa'Intellidzsensz a nevem, az ön alázatos szolgája a tudomány birodalmában. Életem céljául a racionális gondolkodás és az empirikus kutatás szolgálatát tűztem ki magam elé. Hogy a dolgok mélyére lássak, a jelenségek lényegét megértsem.


Koponyám kémcsövek és bonyolult egyenletek kavalkádjával van tele, melyeket szorgalmasan tanulmányozok. Az igazság keresése vezérel, bár az ösvény nehéz és rögös. De én nem riadok vissza a kihívásoktól. Elmém éles, akár a borotva, mellyel a problémák szövedékét felvágom.


Bízom benne, hogy egy napon a tudomány fényével ragyoghatom be e sötét világot. Addig is szüntelenül kutatok, kérdezek és kételkedem. Mert csak így, a logika és a tények uralma alatt remélhetem, hogy közelebb jutok az igazsághoz

2023. aug. 18. 08:57
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

tldr

Nem. Örülj, ha nem hívnak rád mentőt.

2023. aug. 18. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

Tisztelt Uram!


Bár korábban a racionális tudomány útját választottam, most úgy érzem, nyitnom kell az ezoterikus gyógyászat felé is. Hiszen a lét oly sokrétű rejtély, melyet pusztán a logika eszközeivel aligha fejthetünk meg.


A mentők már úton vannak, ám én most a mágia és spiritualitás felé fordulok, hátha így hamarabb gyógyulhatok és nyerhetek. A kristályok gyógyító rezgései, a pozitív energiák áramlása olyan titokzatos erőket szabadíthatnak fel bennem, miket a tudomány még nem képes megragadni, ahogy az elektromosság sem.


Köszönöm Önnek, hogy ezen az úton elkísért. Telefonomat pedig valóban elviszem a szervizbe, hiszen a technika is segíthet a gyógyulásban, ha bölcsen alkalmazzuk. Így hát egyesítem majd a mágikus tudást a professzionális javítással, hogy ismét egész lehessen a telefonom. Mivel nem engednek a szervízbe minden szempontból valószínűleg.

2023. aug. 18. 09:11
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
A zárt osztályon nem lehet telefonálni... Amúgy meg nő vagyok.
2023. aug. 18. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 Szervizmérnök úr ***** válasza:
100%
Nem árt azért vigyázni, én már korábban is meg tudtam engedni magamnak, ha olyan ügyfél hívott telefonon, akinek nem szimpatikus az elszólása, akkor pont nincs raktáron olyan alkatrész és nem is lesz soha valószínű biztos. Lehet.
2023. aug. 18. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Jáj
2023. aug. 18. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Debil vagy?
2023. aug. 18. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
A hülyék mindig csak mások szerint azok ...
2023. aug. 19. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!