Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mennyi időt vesz igénybe vagy...

Mennyi időt vesz igénybe vagy hogy mit jelenthet?

Figyelt kérdés

A Xiaomi oldaláról rendeltem telefont majdnem két héttel ezelőtt, de még azóta is csak az van kiírva az oldalra és emailben is, hogy !rendelhető

Külön ki van írva más termékeknél, ha nincs raktáron, szóval nem értem hogy ez mennyi időt vesz igénybe vagy hogy mit akarna jelenteni

Más is járt már így, vagy csak én értelmezek valamit félre?



(visszamondanám a rendelést, csak nem tudom mit jelent ugye a "rendelhető" rész, folyamatosan várom a visszajelzést de semmit nem kaptam az automata email óta)



Előre is köszi a segítséget:)



2023. aug. 18. 14:23
 1/6 anonim ***** válasza:
Az ügyfélszolgálat mit mondott?
2023. aug. 18. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

"A Xiaomi oldaláról rendeltem"

Akkor azon az oldalon kellene érdeklődni.

2023. aug. 18. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
2023. aug. 18. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
ha ócsó, érdemes várni ...
2023. aug. 18. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Kedves 2. és 3. kommentelő, már írtam nekik emailt, azonban nem kaptam választ, azért is írtam, hogy előfordult-e már valaki mással is ez a helyzet, de azért köszönöm a segítséget
2023. aug. 18. 18:22
 6/6 anonim válasza:
Általában a ritkábban vásárolt modelleknél szokott ez előfordulni, hogy nem tartanak raktáron, hanem megvárnak pár beérkező megrendelést és utána rendelik meg, így minimalizálva az esélyt arra, hogy rajtuk maradjon és sokáig álljon benne a pénzük.
2023. aug. 22. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!