Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Tényleg baj van az iPhone 14...

Tényleg baj van az iPhone 14 pro / pro max akksijával?

Figyelt kérdés
Elvileg nagyon sokan panaszkodnak, hogy drasztikusan csökken az akkumulátor kapacitása

2023. aug. 21. 19:02
 1/5 anonim ***** válasza:
40%
Nem tudom, nekem megvan egy fel eve es semmi baja, olyan, mint uj koraban. Napi telefonalas orakig, messenger, fotok, kulonbozo oldalak, minden megy. Kiveve a jatekok, az nagyon tudja gyilkolni.
2023. aug. 21. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
0%
Én egy iPhone 14 Pro Max tulajdonosa vagyok, és csak megerősíteni tudom a hírt. Maga az aksi is gyorsan merül. Több energiát fogyaszt, ezért töbször kell tölteni is. Épp ezért az aksi kapacítása is gyorsan csökken, mert gyorsan el használódik.
2023. aug. 22. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
0%
Milyen érdekes hogy pont az új iphone megjelenése előtt jött ez a probléma. 🤡
2023. aug. 22. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
100%
Ha azt szeretnéd, hogy jó állapotban legyen az aksid, de menj 20% alá, és ne töltsd fel 80% fölé.
2023. aug. 27. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
46%
4-es válaszírónak! 2-es válaszíró voltam, és nekem van az iPhone 14 Pro Max. A te javaslatod első olvasatra jónak tűnhet. De Akkaris több energiát fogyaszt. Pedálul az always on display funkció is nagyon eszi az energiát. Vagy ha aktiv a bluetooth és rá vak kapcsolva egy apple airpods vagy egy apple watch akkor az is nagyon eszi / zabája az aksi energiáját. Ez is saját tapasztalat! És akkor többször kell tölteni is. Ezért az aksi maximália kapacitása is gyorsan merül. Szóval valamit Cupertinoban nagyon elszúrtak valamit.
2023. aug. 28. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!