Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Hány nap múlva köteles egy...

Hány nap múlva köteles egy szolgáltatást megszüntetni egy szolgáltató?

Figyelt kérdés

3 hete lemondtam a vezetékes telefont, az internetet meghagytam (Invitel-DIGI), azt mondták nekem, hogy 90 napon belül meg fog történni a csomag módosítás.


Törvényes ez? 90 nap határidőt szabni mondjuk 30 nap helyett, vagy azonnali helyett?



2023. aug. 23. 11:04
 1/5 A kérdező kommentje:
Most kaptam meg a számlát, ami már a szeptemberi hónapra vonatkozik, tehát továbbra is fizetnem kell a vezetékes telefonért miközben azt én még augusztus elején lemondtam?
2023. aug. 23. 11:06
 2/5 anonim ***** válasza:

MEegnézted a szerzödésedet??

Hány napos felmondási idö van, illetve nem csak hónap elején lehet lemondani?

2023. aug. 23. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

[link]

Ha határozatlan idejű a szerződés (tehát nincs hűségidőd), akkor jogod van azonnali hatállyal megszüntetni a szerződésed.

Ha továbbra is ragaszkodnak ehhez a 90 naphoz, akkor tegyél panaszt az NMHH felé, bár sajnos ismerve a tulajdonosi háttért sok reményt nem fűznék hozzá.

2023. aug. 23. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Sajnos, nem szerződés megszüntetésről vsn szó, hanem módosításról. Ugyanis az internet szolgáltatás marad, a vezetékes telefont mondtam csak le.


Ebben a helyzetben mi a helyzet?

2023. aug. 23. 14:25
 5/5 anonim ***** válasza:
MEgkérdezed az adott szolgáltatótól
2023. aug. 23. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!