Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Nem tölt az iPhone. Mi...

Nem tölt az iPhone. Mi lehet a baj?

Figyelt kérdés

a probléma a következő. Tölt az iPhone csak nem mindíg és van olyan hogy abszolut nem is érzékeli hogy töltöm de van amikor meg igen. És van olyan is hogy érzékli hogy tölt de utánna egyből nem tölt, vagy váltogat a töltés és nem töltés között.Az Adapternek biztos nincs baja mert azt nem rég vettem hozzá, az aksi 100%-os nem tudom hogy magának a csatalkozónak lehet- e baja. A Telefont használtan vettem boltban 2 hónapja. Eddig a töltés tejesen jól működött.

Mi lehet a probléma, és szervizelni kell ?



2023. aug. 24. 06:34
 1/8 Morzsi007 ***** válasza:
100%

Nem jó az adapter, rossz a kábel, vagy a telefonnal van a baj.

Attól, hogy most vetted az adaptert, még lehet rossz, ha olcsóbb, gagyi cucc.

A kábelre is érzékeny, abból sem árt, normálisat, kicsit drágábbat venni, mert a nem eredeti termékek, van, hogy csak bizonyos ideig működnek. Van benne egy elektronika, ami megadja magát.


A telefon csatlakozója vagy töltés vezérlője is meghibásodhat, ennek a legkisebb az esélye.

Olyan is van, hogy vastagabb tok kerül a mobilra, és ez miatt nem tudod benyomni teljesen a csatlakozót a telefonba, csak nehézkesen. Kontakt hiba.

2023. aug. 24. 06:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Nem koszos a csatlakozó?
2023. aug. 24. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Koszos a csatlakozó, kotord ki egy fogpiszkálóval.
2023. aug. 24. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 Szervizmérnök úr ***** válasza:
Előfordul olyan is, noha más típusnál találkoztam vele, amikor a telefonban az aljzat forrasztása elválik a paneltől, néha érintkezik, néha nem. Csak vissza kell forrasztani.
2023. aug. 24. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
ezert jobb az android.
2023. aug. 24. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 Morzsi007 ***** válasza:
Miért pontosan?
2023. aug. 25. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
csak vicceltem, mar elegem van a youtube kommentekbol, mindenki azt irja hogy az iphone szar...
2023. aug. 25. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 Morzsi007 ***** válasza:

Ja, fiatalok, akiknek olcsóbb androidra futja vagy, aki életében nem fogott ilyet a kezében, legtöbbször annak a szájából hangzik el ilyen, persze van olyan, akinek tényleg nem jött be, de ezek vannak legkevesebben.


Nekem mindig is iphone-om volt, 15 éve, okos telefonba mást nem igen ismerek. Mindegyiknek vannak gyengéi, hibái, Android vagy IOS. Ezt ismertem meg anno, így ez mellett maradtam. Hogy nem szeretem az androidot nem azért van, mert xar vagy annak tartom, egyszerűen nem azt szoktam meg és így az ios kézenfekvőbb számomra. Kár, hogy sokan nem így gondolkodnak, hanem megy a fika innen, onnan, teljesen feleslegesen.


Hogy az iphone xar és nem éri meg, már 15 éve hallgatom, barátoktól, rokonoktól, bár az utóbbi 5-6 évben már megnyugodtak, többségük is már ilyet használ.

2023. aug. 25. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!