Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Elmegy a mobilnet ha sokan...

Elmegy a mobilnet ha sokan vannak az emeletes vonaton, tapasztaltátok?

Figyelt kérdés
Nem bírja a hálózat a sok és gyorsan helyváltoztató embert?
2023. aug. 25. 17:10
 1/6 anonim ***** válasza:
53%

Miért ne birná? Egy putrisoron a panelházból többen neteznek, mint a te emeletes vonatodon. A hálózat pedig képes kezelni a cellák közti mozgásokat.

Ezen gondolkodtál már?

2023. aug. 25. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 szántóvető ***** válasza:
55%
nem mert errefelé csak Bz jár.
2023. aug. 25. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Azért megy el, mert a vonat fémszerkezete árnyékol. Az ablakon kell jól belőnie a toronynak, hogy jó legyen a lefedettség, de ez nem mindenhol így van, ezért szakadozik ahogy halad a vonat.
2023. aug. 25. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

A szakadozás általában a folytonos mobil torony csere miatt van, mert a vonat akár 80-120kmh órával halad.


De egy jobb Telekom Vodafone előfizetésnél ez nem jellemző, max a diginél

2023. aug. 25. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
#4 Digi már nincs. Ugyanúgy szakadozik a Telekom és a Vodafone is, a Yettelt nem tudom, de valószínűleg az is, mert a fizika törvényeit nem tudják áthágni.
2023. aug. 25. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Vonaton nekem sosincsen net. Soha! Se voda, se yeti. T-vel nem próbáltam... szóval ez inkább tűnik technológiai korlátnak. Nem csak az emeletesen, hanem bármelyiken.


Szóval az én trükköm, hogy szépen letöltögetem a zenéimet, meg a yt videokat (pl newpipe), és offline telefonozok, mert nincs más lehetőség.


Nem értek hozzá, nem tudom miért ilyen hulladék. Autóban is nyilván vannak helyek, amik kiesnek a térerőből, de alapvetően nincsen.ilyen gond, hogy konstansan folyamatosan nincs mobilnet utazás közben. Szóval biztos maga a vonat kabin is árnyékol rendesen.


Régebben volt ilyen is amúgy, hogy avonaton volt ingyen wifi. Azon volt net, ha kevesen voltak rajta. Tehát általában azon se volt net 😃

2023. aug. 26. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!