Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Samsung Galaxy S24+ telefont...

Samsung Galaxy S24+ telefont megérné venni?

Figyelt kérdés
Galaxy A73-at akarok leváltani ez is tökéletesen jó még mindig. De kellenek a jobb kamerák, a még akadás mentesebb és gyorsabb teljesítmény. Az üzemidőben lehet csalódni fogok mivel éppen ezért vettem anno A73-at S22 helyett. De én most a plusz modellt is kitudom fizetni. És úgy hallottam, hogy a Samsung a korábbi évek csúcs S telefonjaival nem fejlődött annyit mint régen most viszont ez a széria nagy áttörés lett.

ápr. 30. 10:43
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
91%
S23 Ultra-t vegyél ha a kamera fontos, a sima S24 szériának nem éppen a kamera az erőssége.
ápr. 30. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
37%
iPhone 15 jobb
ápr. 30. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

#2.

iPhone user vagyok, de szerintem az S24 Ultra porig alázza a 15 Pro Max-t, ez nem kétség, mindenféle elfogultság nélkül.

Mert nyilvánvaló, hogy a sima 15 nem pálya, már csak a 60HZ és a 2 kamera miatt sem...(és hülyeség is azt venni, annyi pénzért)

ápr. 30. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

1. Azért egyáltalán nincs rossz kamerája a sima S24-nek sőt. Az Ultra persze jobb de vagy 200-al drágább is. A plus-nál mondjuk "csak" egy 100-assal.


2. Apple userként mondom hogy dehogy jobb. Csak az ökoszisztéma miatt használok Applet ha már Macbookom van. Amúgy biztosan Samsungot vennék.

ápr. 30. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
51%

De este siralmas, én azért vettem 15 Pro-t a sima S24 ellenében.

Saját usereik beszéltek le róla, lehet idővel javítják szoftveresen de én perpillanat S23 Ultra-t vennék. Amúgy is jobb telefon kb. minden téren és egy árban vannak.

S24 Ultra viszont nagyon is jó például és ott is él a 7 év support, nyilván az lenne a legjobb, csak ott már egész magas az árcédula.(teljesen érthető módon, mert jelenleg kb. az a legjobb okostelefon a piacon)

ápr. 30. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 NTBS ***** válasza:
Igen. Amire neked kell, arra jó.
ápr. 30. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

"én azért vettem 15 Pro-t a sima S24 ellenében."

Ez így nem korrekt összehasonlítás! 15 vs S24 vagy 15 pro vs S24 ultra.


Nekem S23 van A52s-ről váltottam. Összehasonlíthatatlan a 2 telefon szoftvere. Az S23 6 hónap alatt nem csinált annyi szoftveres pillanatnyi hibát, mint amit az A52s hetente.

A kamerájában viszont csalódtam, jó képeket készít, de szűk a tartománya a jó kép feltételeinek. Csak automatába fotózok, nem értek hozzá. Mint egy szög egyszerű felhasználó, ahogy használja.

Összehasonítottuk a haverom 13projával, de csak azért mert akkor használtan kb annyiba került, mint az új s23, és porig alázza a 13pro. De a sima 13hoz képes jobb.

máj. 1. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

#7.

Pedig igen, S24 és a 15 Pro egy méretben vannak, annyival drágább a 15 Pro amennyivel jobb telefon is.

máj. 1. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Na jó, de ez így kb olyan, mintha az 2024-es Audi A4 2.0 TFSI-t hasonlítanád a 2024-es RS4-hez. Méretben megegyeznek...
máj. 1. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Az egyik fő szempont, ezért nem szokás a sima Pro-t az Ultrahoz hasonlítani. Hanem a Pro Max-t.

Samsungnak nincs kisméretű csucstelefonja.

máj. 1. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!