Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Szerintetek nagyon ciki egy...

Szerintetek nagyon ciki egy kihajthatós "notesztok?"

Figyelt kérdés
Aki szerint igen, miért gondolja így?
2023. aug. 26. 13:00
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
91%
Miért lenne az? Ha neked praktikus, használj olyat.
2023. aug. 26. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
85%

Mi ciki van egy noteszban?

Azért van mert hasznos dolog. Bár én nem kihajtóst használok, hanem a telefonomba írom a listákat, és időpontokat, de egyáltalán nem gáz.

Egyébként kit érdekel ki mit gondol?

2023. aug. 26. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
90%

Erre gondolsz? Ha igen, nemhogy nem ciki de még a legjobb is a telefonnak, ugyanis ez védi a teljes kijelzőt, és ha jól tudom ezekneknek a kijelző felőli része is merevített.


[link]

2023. aug. 26. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
85%
Ugyan. Én is ilyet használok. Az üvegfóliára esküvő ismerősöm először kinevetett miatta, aztán amikor leejtette a telefonját, és a hátulja tört össze, ahol nyilván nem védi a fólia, akkor megértette. :) Egyébként meg ezeket islehet kapni rengeteg színben és mintával, sőt saját képet is rakathatsz rá, ha akarsz :) Úgyhogy tud igazán olyan lenni, amilyet szeretnél.
2023. aug. 26. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
85%
Nem gáz az, nekem is flip tokom van, és imádom!
2023. aug. 26. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
85%
Nem ciki, hanem kva hasznos.
2023. aug. 26. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Én személy szerint nem szeretem őket, viszont hasznosak tudnak lenni, szóval azt kár tagadni. Meg sokban van kis hely, hogy berakd oda a bankkártyát, stb, szóval tud ilyen szempontból is hasznos lenni.
2023. aug. 26. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

Kettes vagyok, félre olvastam, azt hittem a noteszrol kérdeztél.😂 Bocsi😂😂😂

A noteszTOK is hasznos, bár én nem szeretem, engem idegesít. Ettől függetlenül a telefont védi.

2023. aug. 26. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
82%

Nem ciki. Apámnak olyan van, tök jó hogy védi a telót mindenhol.

Én mondjuk idegrohamot kapnék tőle, mert ahogy kinyitod és hátracsapod akkor elfedi a kamerát. Tehát fotózni, videózni csak kinyitott állapotban lehet.

2023. aug. 26. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm a válaszokat!
2023. aug. 26. 15:03
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!