Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Nem tölt az Iphone 8-asom...

Nem tölt az Iphone 8-asom akkumulátor csere után sem. Mitévő legyek?

Figyelt kérdés

A mi nap vittem el a telefonom akkumulátor cserére. A kapacitása 100%, a régi akku nálam van. Azonban hazaérve a telefonomat nem tölti egyik töltőm sem. Mégis mihez kezdjek vele? Mi lehet a gondja?


Végül a telefonom USB csatlakozóját is kitakarították tehát már ötletem sincs arról hogy hol lehet a probléma.


Segítségeket előre is köszönöm



2023. aug. 28. 18:28
 1/10 anonim ***** válasza:

Ha rosszul kötötték vissza az akksit az is baj lehet.


Normális szervizbe vitted? Vidd vissza és mondd nekik oldják meg.


Itt most csak emelt díjas hivásban tudok neked áldást adni, ha az jó.


Az akkumulátor kapacitás mérő az iphoneon nem egy csoda.


Annyit tesz ki, hogy méri az akkumulátor feszültség leadási képességét és saccol egyett mennyire romlott el.

2023. aug. 28. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

Nem tudom mi lehet, mielőtt elvittem volna szervizbe akkor is pontosan ez volt a problémája. Nem töltött egyik töltőmmel sem. Az egyiket 2 hete vettem, töltött vele 1 hétig, azóta semmi. A másik már 2 éves töltő, eddig szépen töltött vele 2 hete gondolt egyet azóta nem tölt. Emiatt is vettem másikat, azzal töltött egy ideig.

Tehát ha nem akku és nem csatlakozó hiba van, akkor még is mi miatt nem tölt a telefonom?

2023. aug. 28. 18:49
 3/10 anonim ***** válasza:

Nem igazán értem én sem. Ha eddig tudtad tölteni most meg nem. Eredeti töltő? Lehet vegyél eredeti töltőt.


Neten azt írják hogy előfordulhat olyan bug, hogy tölt, de nem jelzi ki és nem változik a szám se. Ilyenkor az új iOS frissítés ha van célszerű.

2023. aug. 28. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Vidd el szervizbe de valami korrektbe.
2023. aug. 28. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 Szervizmérnök úr ***** válasza:
71%

Nincs itt semmi gond, te vagy az ideális Szent Ügyfél.

Az ideális ügyfél soha nem reklamál.

Kicsit sír a Gyakori Kérdéseken, majd csendben beletörődik, hogy így járt.

Minden szerviz szeretne ideális Szent Ügyfeleket.

Csak ritka sajnos, mint a Fehér Holló.

2023. aug. 28. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Akkor még egyszer. Vettem egy töltőt lassan 2 éve. Nagyon szépen töltött, és ment is vele minden probléma nélkül. 2 év után egyik napról a másikra gondolt egyet és nem töltött tovább azzal a töltővel amivel előtte 2 éven keresztül viszont igen. Elvittem egy rendes telefon szervizbe ott feltették egy másik töltőre, minden gond nélkül töltött. Így vettem egy másik telefon töltőkábelt pontosan 2 hónapja. Minden probléma megoldódott, teljesen 1 héttel ezelőttig, amikor újra eljátszotta ugyanazt amit ez előző töltőmmel. Egyik napról a másikra nem töltött tovább, pedig a töltőnek semmi problémája nincs gond nélkül tölti akár a fülhallgatóm is mai napig. Múlt héten szerdán felkerestem egy másik szervizt akik Iphone telefonokra vannak specializálódva. Megrendelte az új akkumulátort bele és ma ki is cserélte azt. Azonban a telefonom még mindig nem tölt az itthoni töltők egyikőjével sem. Szóval mi lehet a probléma ha az akkumulátor jelenleg vadonat új, és a USB csatlakoztató is patyolat tiszta?
2023. aug. 28. 19:37
 7/10 anonim ***** válasza:
Szar a töltés szabályzója és jobb ha új telefont veszel.
2023. aug. 29. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 Szervizmérnök úr ***** válasza:

De ez milyen munka, hogy akkucsere feleslegesen, utána a töltést nem ellenőrizni?

Eleve ott kezdődik, aki nem képes behatárolni, hogy az akku hibás vagy a töltésszabályzó, szakmailag az egy idióta.

2023. aug. 29. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Valóban nem értek én ehhez, tehát nem ítélkezem egyik válasz felett sem, hisz nincs szakmai szemem a dolgok mögé. Azt még viszont megjegyezném, hogy teljesen kikapcsolva meg feltölti a telefonom. Szóval attól ugyanúgy lehet problémája a töltésszabályozónak?
2023. aug. 29. 19:32
 10/10 Szervizmérnök úr ***** válasza:

Egyértelműsíteni kellene, hogy egy biztosan hibátlan és hozzávaló dugasztáppal tölt-e rendesen?

Elképzelhető, hogy a szervizben letesztelték és nekik jó volt, az viszont számomra nem szimpatikus, ha esetleg akkut cseréltek, pedig talán nem is kellett volna. De ezt sem lehet így látatlanban eldönteni.

Egy akkut nem lehet feltölteni, ha több áram folyik ki belőle, mint ami belemegy, hiszen így negatív a mérleg, merülni fog.

Ha megszünteted az akku terhelését (kikapcsolod a telefont, áramfelvétele ekkor csak pár mikroamper), kisebb árammal is tölteni leszel képes, ha lassan is.

Tehát itt lehetne mérni töltőáramot (vagy mondjuk úgy, USB-bemenőáramot, ami nem mindig ugyanaz).

Ez mind olyan dolog, hogy nem távmunka, látni kell, az adott szerviznél kell reklamálni.

2023. aug. 29. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!