Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » A T-mobile-nál és T-home-nál...

A T-mobile-nál és T-home-nál mikor van számlazárás? A hónap hányadik napján?

Figyelt kérdés
2010. okt. 16. 15:15
 1/9 anonim ***** válasza:
A számlazárás személyes, érdeklődj az ügyfélszolgálaton.
2010. okt. 16. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Szerintem nem az....


pl. a Telenornál a számlazárás napja minden hónap 21.napja

Nem értem ez miért személyes dolog.

Csak azért kéne mert internetet akarunk beköttetni közvetlen számlazárás után, hogy ne a számlazárás elött 2nappal legyen bekötve és fizessünk 2 napra 1 egész havi internet, tv és telefondíjat.

2010. okt. 16. 18:13
 3/9 anonim ***** válasza:

Ha nem fogadod el akkor minek kérdezősködsz.


A t-mobilnál egyedi a számlazárási időszak fordulónapja. Pl nekem más mint a szomszédomnak aki szintén t-mobilos. A számlát ettől függetlenül egyszerre kapjuk, de a kettő egymástól független.


Szóval egyedi, előfizetésenként eltérő lehet a fordulónap. Ha előfizetést vásárolsz, akkor hóközi számlát fogsz kapni, csak azt kell kifizetni, amikor igénybevetted a szolgáltatást (értsd 2 nap helyett nem kell egy hónapot).


Amúgy meg, elkéred valamelyik ismerősöd t-mobilos telefonját és az ingyen hívható 1430-as számon elrebeged a kérdésed. Velük kekeckedhetsz hogy márpedig a telenornál nem így van.

2010. okt. 16. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Én is Telenoros vagyok és nekem 8-a a számlazárás.
2010. okt. 16. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 bp1985 ***** válasza:

a Telenornál a számlazárás napja minden hónap 21.napja


Pont 14.-én van számlazárásom. Mindenkinek más. Muteréknak 7.-én van. Ezzel mellélőttél. Nem tudom ki mondta ezt neked.

2010. okt. 16. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 bp1985 ***** válasza:

Csak azért kéne mert internetet akarunk beköttetni közvetlen számlazárás után, hogy ne a számlazárás elött 2nappal legyen bekötve és fizessünk 2 napra 1 egész havi internet, tv és


Erre meg annyi, hogy amikor bekötöd, ahhoz állítják. Köze nincs a t-mobile-s telefonodhoz. Nem fogsz 1 hónapot fizetni 2 napra. Ha 2 napot használod számlazárás előtt, akkor 2 napot fizetsz. Ezt sem jól tudod.

2010. okt. 16. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 Tinker Bell ***** válasza:

A számlazárást a szerződés megkötésének napjához igazítják. Így pl.: a Vodánál minden hónap 6. , 13. , 19. , 25. napján van számlazárás!

Egyébként igaza van az előttem szólónak! Ha ennyire meg vagy győződve a saját hülyeségedről akkor miért tetted fel a kérdést?

2010. okt. 17. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

An&&&yád büdö&&s pic&&sájáért....


Akkor ha ilyen ku**rva okos vagy mondd meg hogy a legutóbbi telefonvásárlásom alkalmával miért számláztak ki 2 napot?

Hogyha már ilyen ku*rvára okoskodó itt mindenki -.-"

2010. okt. 18. 17:37
 9/9 Tinker Bell ***** válasza:

Egy kicsit szánalmas vagy!

De mindegy, legalább jót szórakozhattunk rajtad és beigazolódott ismét, hogy az emberi hülyeség határtalan!


Ja és szerintem mindenki nevében mondhatom, hogy hasonló üdvözletekben részesítjük a Kedves Kérdező Kedves Édesanyját!

2010. okt. 18. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!