Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Melyik telefon éri meg 2023-ban?

Melyik telefon éri meg 2023-ban?

Figyelt kérdés

Eddig mindig huawei telefonom volt. 100e alatti értékű. Viszont az összesnél megtapasztaltam, hogy max. 2-3 év után lefagy, lassul.


Most akarok új telefont venni, ez már 4 éves.

Ha maradnék az androidnál, akkor magas árkategóriára gondoltam. Hátha jobban bírná. Kinéztem abból a Samsung Galaxy A54-et.

Viszont anno eldöntöttem, hogy kipróbálom az Iphonet. De 200 ezernél többet nem szívesen költenék rá. Van belőle az SE3. Viszont nekem fura, hogy olyan picike. Valamint az IPhone 11 az tetszene, de az meg 2019-es telefon!


Szerintetek melyikkel járnék jobban? Esetleg más ötlet? Ilyen Google, Motorola, Oppo nem opció.


Tehát Samsung Galaxy A54, Iphone 11, vagy IPhone SE3?



2023. aug. 31. 06:10
A kérdező szavazást indított:
Iphone 11
Iphone SE3
Samsung Galaxy A54
25 szavazat
 1/7 anonim ***** válasza:
34%

iPhone SE3


(Nekem SE2), van. 1. Apple-s cuccom, ezelőtt androidom volt…(ha visszamennék az androidhoz (amit sztm kétlek), akkor csakis a Google Pixel-t vennék

2023. aug. 31. 06:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
45%

Én a samsungnak azt sem mondanám, hogy fapina, többé soha az életben. Két Samsungom volt, mind a kettőben csalódtam, és azok is az A sorozatból származtak. Lehet, hogy az S készülékekbe beleadtak apait anyait, de az A sorozat bizony nem jó!

Az IPhone 11-el szimplán az a gond, hogy már négy éves, így tehát marad az SE3.


Androidos fronton pedig ha lenne magyarországon is forgalmazva, akkor én is a Google Pixelt vennék, Pixel7-et. De mivel nincs, ezért marad a Motorola Edge 40 pro. Az sem rossz!

2023. aug. 31. 06:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
42%

Szia, most van akcio az ISTYLE-ba ahol a Iphone 11 mivel kifuto termek csak 194.500forint…

Tudom h sok de hidd el megéri, sokaig birja, lehet vele mindent is csinalni, gyors és nem jön rá 2év után egy frissités ami teljesen hazavágja a készüléket💀

Nézd meg h van e akció még, múlthét végén láttam h van

2023. aug. 31. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
56%
i11 már felejtős, régi. Házon belül minimum 12.
2023. aug. 31. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
31%
Xiaomi redmi note 12
2023. aug. 31. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
44%
iphone 11 mar nagyon regi, a kijelzo sem OLED. Vegyel egy samsung galaxy A54-et
2023. aug. 31. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Samsung A54 5G

Nekem ilyen telefonom van, semmi problémát nem tapasztaltam vele.

2023. szept. 2. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!