Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Milyen Xiaomi telefonokat...

Milyen Xiaomi telefonokat ajánlotok?

Figyelt kérdés
Telefont szeretnék venni. 4000mAh minimum, de ha lehet 5000mAh; 64 GB minimum, de mégjobban örülnék, ha 128 GB; 100.000 és 150.000 Ft közé teszem az összeget.

#Xiaomi #Melyik telefonjuk
2022. dec. 30. 14:12
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
Xiaomi 11T 5G Dual 8GB RAM 128GB
2022. dec. 30. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:
Köszi
2022. dec. 30. 15:49
 3/18 anonim ***** válasza:
41%
Semmilyet. Bármi mást, csak Xiaomit ne.
2022. dec. 30. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
Xiaomi Redmi Note 11, 11 pro, Xiaomi 11T. Ez mind jó. Nekem az első van, kamerán kívül minden szuper. Ha a kamera is fontos, akkor 11 pro vagy Xiaomi 11T.
2022. dec. 30. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
en szemely szerint kerulom mikor a masfel eves majdnem csucs telo nyaron folyamat tulmelegedett utanna meg be is szart de itt a 11eseket neznem
2022. dec. 30. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
58%
Xiaomi 12 Lite 5G - a legújabb, és ennyi pénzért hardveresen a legjobb is!
2022. dec. 30. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:
Kamera nem fontos. Nem vagyok fotó guru. Majd megfontolom. Huawei-em volt, de nekem rokonaimnak is az van úgy hogy. Lehajtom fejem a kínaiak előtt (amit nem szívesen teszek, de ha ők a legjobbak ebben akkor rendben)
2022. dec. 30. 19:21
 8/18 anonim ***** válasza:
84%

Huawei, Oppo, OnePlus, Samsung, Motorola, iPhone ezek a jók.

Xiaomi szoftveresen gagyi hulladék, sokszor lehal az UI, vagy alapból gyárihibás. Nem tudom mi ez az Xiaomi hype, de lehetne már vége. Tény, van néhány jó telefonjuk, de összességében nem ajánlanám senkinek sem, meg idétlen a hátlapi kamera mérete.

Nézd meg ezt (Xiaomi): [link]

És ezeket:

Huawei: [link]

Oppo: [link]

OnePlus: [link]

Samsung: [link]

Motorola: [link]

iPhone: [link]


És egy kis összehasonlítás. Ezentúl a telefonokat a márkájuk kezdőbetűjével fogom jelölni.

Támogatás:

X: 2 év Android frissítés, +1 év javítások.

H: 3 év Android frissítés, +2 év javítások.

Op: 4 év Android frissítés.

On: 4 év Android frissítés, +1 év javítások.

S: 4 év Android frissítés.

M: 2 év Android frissítés, +2-3 év javítások.

i: 6-7 év iOS frissítés.


Felhasználói vélemények összességében:

X: Előny: Jó hardver, gyors telefon. Hátrány: Néha ok nélkül befagy, vagy boot loop-ba kerül. Néha nem szól a hangszórója, vagy eldobja a hálózatot.

H: Előny: Szép kinézet, minőségi összeszerelés, erős hardver. Hátrány: Google hiánya, 5G hiánya.

Op: Előny: Stabil UI, jó kamera, jól veszi a hálózatot. Hátrány: Törékeny kijelző.

On: Ugyanaz, mint az előző, csak valamivel erősebb kijelző.

S: Jó kamera, NFC, gyors UI. Hátrány: Műanyag Hátlap ("A" széria), néha megakad, vagy nem nyit meg egyes appokat.

M: Általánosságban jó vélemények vannak róla, elenyésző hátránnyal.

i:Szuperstabil OS, jó kamera, erős hardver, QI, biztonságos. Hátrány: Gyenge akksi, drága alkatrészek, törékeny kijelző.


A fenti adatokat én szedtem össze a netről, szóval nem valami mendemondák.

Most tessék megnyomni a piros kezecskét. 3-as (ma 16.04) voltam.

2022. dec. 30. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:
Köszönöm, hogy ennyi időt szántál anyaggyüjtésre. Most elmorfondírozok, elgondolkozok az írásodon. Boldog új évet komám :) .
2022. dec. 31. 16:36
 10/18 anonim ***** válasza:
Nagyon szívesen. Ha még érdekel valami, nyugodtan kérdezhetsz, vagy írhatsz akár.
2022. dec. 31. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!