Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Az lehetséges, hogy az iPhone...

Az lehetséges, hogy az iPhone letiltja a gyorstöltést, mert nem tudja megállapítani, hogy eredeti-e az akksi? Mist cseréltettem. 5v 3.1A-es töltővel töltöm, eddig 40 perc alatt feltöltött, most meg kb 1óra-1óra 20 perc.

Figyelt kérdés

2023. aug. 31. 22:46
 1/8 Szervizmérnök úr ***** válasza:
8%

Ebben az a vicc, hogy egy gyengébb akkut hamarabb fel lehet tölteni és valaki inkább annak örülhet, ha tovább tart a töltés, azonos árammal.

Mert akkor több töltés megy bele.

Tehát az áramot kellene tudni.

2023. aug. 31. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 Szervizmérnök úr ***** válasza:
11%

Természetesen itt a kezdeti áramról van szó, hiszen a végfeszültség elérése után úgyis csökken:

[link]

2023. aug. 31. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Igen, üdv az apple világában ;) Itt nem csinálhatsz azt az eszközöddel, amit te szeretnél, hanem csak azt csinálhatsz vele, amit az apple megenged ;)
2023. szept. 1. 02:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Firstphone-ban cseréltem, de kérdezték, hogy szeretném-e látni a %-ot én meg mondtam hogy nem, mert nem szoktam nézegetni. Ja és iPhone XS Max telefon. De egyébként tegnap előtt cseréltettem, azóta most töltöm először, tehát majdnem 2 napot kibír.
2023. szept. 1. 09:37
 5/8 anonim ***** válasza:
20%

Ja hát így világos.

Beleraktak neked valamit ami biztosan nem gyári.

Nem tudjuk mi az, a telefon sem tudja mi az. Meg még programozgattak is valamit az akkumulátoron hogy ne tudassa a %-ot a telefonnal. Vagyis a telefonnak fogalma nincsen milyen akkumulátor van benne. Így nem fogja ráengedni a gyorstöltést.

Olcsó pénzért ez jár - minden gyártónál, minden szerviznél - fogadd el. Örülj amig működik - lehet csak néhány hónap lesz.

Kár érte. Ha tetetsz bele gyári akksit hivatalos szervizben (kb 40-45ezerért) akkor lett volna még legalább 3 évig egy tök jó, gyári szervizelt számlás telefonod. Most meg van egy megbuherált szarod ami fele annyit sem fog érni ha el akarod adni.

Mennyibe került a szerviz?

2023. szept. 1. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Bocs Mérnök nem gondoltam hogy ennyire érzékeny vagy.

Nem szoktalak sértegetni. Nem én vagyok az akiről úgy gondolod folyamatosan sérteget.Itt sokan szeretünk és kedveljük a válaszaidat. A trollok meg jönnek mennek. Ezt szokd meg... sosem volt ez másképp.

2023. szept. 1. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

"szeretném-e látni a %-ot én meg mondtam hogy nem"


Gyári aksi mennyivel lett volna több ?

2023. szept. 2. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Én 20 ezret fizettem, %-al 35, gyári akksi pedig 45 ezer lett volna.

De nem baj, így is 1.5 napot lazán kibír 6 óra képernyőidővel.

2023. szept. 2. 19:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!