Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Látni adok-veszek oldalakon...

Látni adok-veszek oldalakon Galaxy S4-eket ilyen 40-50 ezerért, mennyi az esélye, hogy eredeti és hogy lehet megállapítani?

Figyelt kérdés

Elég sok olyat lehet látni,hogy dobozzal,gyári holmi is van hozzá. Ezeknek lehet hinni ? Vagy hogy lehet megtudni,hogy hamis-e ?

pl: [link]



2014. máj. 4. 22:12
 1/6 anonim ***** válasza:
Úgy hogy megnézed személyesen.
2014. máj. 4. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Hát nézd, amit te linkeltél, az egy nagyon apró, pici, "nevesincs" településen van, az ilyeneknél például gyanús, hogy le fognak húzni pénzzel. Ha van rá módod, nézd meg személyesen, semmiképpen ne utalj előre.
2014. máj. 4. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

így van, 100%, hogy ami olcsó, az vagy nem is létezik, vagy lopott, vagy részletre lett véve vagy nem eredeti.


igen, elég gyakori dolog az, hogy lehetetlen helyen lévő kis falvakban hirdetik meg a cuccot, gondolván, nincs az az érdeklődő, aki pont ott lakna, és természetesen ha rákérdezel, hogy nem tudom, melyik nagy város van közel hozzá, ott esetleg tudtok-e találkozni, vagy azt mondja, hogy áhh, kizárt, ő nem tud sajnos utazni, csak helybe lehet megnézni, vagy rámondja, hogy oké, aztán te elmész, ő meg nem lesz ott. aki meg nem annyira szemfüles, azokat meg simán meggyőzik arról, hogy megbízható ember ez, nyugodtan utalhatsz neki előre, és majd küldi postán.

2014. máj. 4. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Írjátok egy csomóan,hogy nézzem meg. És,ha személyesen megnézem akkor mik azok amikről fel lehet ismerni,hogy hamis ?
2014. máj. 4. 23:13
 5/6 anonim ***** válasza:
talán ami a legbiztosabb, ha van rá mód, letöltessz egy benchmark teszt programot, és lefuttatod, és ha jóval gyengébb pontszámot ad, mint mondjuk az eredetinek kéne, akkor egyértelmű(jobb esetben még a telefont sem sgs4-nek fogja ott felismerni). főleg sgs3-4 klónok közül vannak igazán 1:1 másolatok, aminél még például a szoftverbe is jó mélyen kéne belemenned, hogy lásd, hogy mégsem egy mondjuk i9505-ről lehet szó.
2014. máj. 5. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Hát, szerintem azért van rá esély, de ezt csak saját tapasztalatból mondom.

Egyszer én is kinéztem egy telefon irreálisan olcsón, de igazi volt, és nem is volt semmi olyan hogy lopott lett volna vagy ilyesmi. Az eladónak szimplán szüksége volt a pénzre. Galaxy s3at vettem 40.000 ftért, akkor kb 100 e forint volt

2014. máj. 5. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!