Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Hogy van az, hogy semelyik...

Hogy van az, hogy semelyik gyártó se tudta elérni azt, amit az Apple?

Figyelt kérdés
Már több, mint 10 éve akkora kultusza van az iPhone-oknak, hogy szinte majdnem minden korosztályban ez a "menő", és mindig várják a szeptembert a bemutató miatt, meg sokan igyekeznek egyből cserélni, ahogy megjelent az új, és sztárok, üzletemberek mind iPhone-t használnak. Ellenben a konkurens gyártók termékeit azt se tudják, hogy mikor jelentik be, és szinte alig érdekel valakit. Az Apple mivel tudja tartani ezt a szintet és a többi gyártó miért van így elmaradva?

2023. szept. 2. 12:28
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
100%

Az Apple nem telefont árul, hanem egy életérzést, azt, hogy ha Iphone-od van, akkor kivételes, menő és sikeres vagy. Ez persze nem igaz, de a legtöbb vásárlójuknál működik és "parancsra" vásárolja a legújabb modellt. Az Apple marketingje zseniális, hiszen egy középszerű műszaki cikket úgy láttat az emberekkel, mint ha a Szent Grált kínálnák nekik.


1-2 millió dollárért én is használnék Iphone-t, a sajtó kedvéért és marhára meg lennék elégedve.


Nekem ez nem hiányzik a többi gyártótól...

2023. szept. 2. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
van aki a Samsung S25 Ultrát várja
2023. szept. 3. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
70%
11. Én csak dacból sem veszek iphone-t. A többi Apple cuccal nincs bajom, használok is több terméket a cégtől. Én csak az iphone "életérzéstől" mászom falra. A környezetemben érdekes módon pont a trógerebb, nagyképűbb és butább emberek használnak iphone-t. Ezt már sokszor megfigyeltem. És tudom hogy ezt nem lehet mindenkire kivetíteni (nem is szeretném), csak én ebben nem kívánok részt venni. Szóval én nem az iphone-t, hanem az átlag felhasználói közönségét nem szeretem. Szerintem ezt sokan megértik.
2023. szept. 3. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
43%

Ez alá való az összes iPhone:

[link]

Itt majd eldől, hogy elég „erős” telefon-e.

2023. szept. 3. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim válasza:
100%

Tudom, hogy létezik ez a fanatizmus, mert a környezetemben is látom, hogy van aki 1 éves Iphone-t ad el, mert kijött az újabb. Nálam ez egyáltalán nem működik... Nem mondom, hogy sosem próbálnám ki, de csak azért, hogy legyen saját tapasztalatom róla, viszont ennyi pénzt én alapból nem adok telefonra, akkor sem, ha azt mondja nekem valaki, hogy 20 évig fog működni.

Nálam nem ad semmi pluszt, ha valakinél Iphone-t látok, nem kezdek el irigykedni rá. Nekem teljesen közömbös. Magamat sem érezném "menőbbnek" tőle.

2023. szept. 6. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!