Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Segítsége szeretnék kérni...

Segítsége szeretnék kérni telefon problémával kapcsolatban !?

Figyelt kérdés

Az lenne a problémám hogy felraktam töltőre a tabletem miután teljesen lemerült és miután 2orara rá be akartam kapcsolni ez fogadott


[link]


Hiába megyek rá az újraindításra ugyanezt adja be letörölni az adatokat meg nem szeretném előre is köszönöm a segítséget



2023. szept. 2. 20:58
 1/9 anonim ***** válasza:
nem jó a link!
2023. szept. 2. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
[url= [link]
2023. szept. 2. 21:10
 3/9 A kérdező kommentje:
Még mindig nem jó valamiért
2023. szept. 2. 21:11
 4/9 anonim ***** válasza:
így jó: [link]
2023. szept. 2. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Igazából 3pont van


1. Rendszer indítása

Rá nyomok újraindul,majd visszajön ugyanez


2. Adatok törlése


3. Gyorsítótár újraindítás

Erre sem reagál semmit

2023. szept. 2. 21:17
 6/9 anonim ***** válasza:
Milyen eszköz?
2023. szept. 2. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 Ypszilon1980 ***** válasza:
Ajjajj, ez nem jó hír. Nincsenek rajta a gombok beragadva?
2023. szept. 2. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Szerintem ezen elment a ROM, nagy valószínűséggel csak gépről lehetne újratenni, adatvesztéssel. Ha nagyon fontosak az adatok, akkor talán lehet próbálgatni különböző trükköket, de nem valószínű hogy vissza lehetne hozni.


Nekem samsung telefon csinált egyszer olyat hogy magától kikapcsolt, utána hiába kapcsoltam be nem indult, vagy bootloop-ot kapott. Próbáltam feltenni twrp recoveryt és minden mást, de nem tudtam megmenteni az adataimat. Se a twrp-vel, se adb-n, sehogy. Egy tiszta flash után magát a telefont meg lehetett menteni, természetesen gyári állapotban.

2023. szept. 2. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

A 2-es pontot választva újra rakja a rendszert. Ha a fontos adataid és tartalmaid felhőben és/vagy kártyán mentve vannak, akkor csak az alkalmazásaidat kell újra telepítened.

Minden más esetben megszívtad, ezen nincs mit szépíteni.

2023. szept. 3. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!