Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mit csináljak?Telefon a vízben?

Mit csináljak?Telefon a vízben?

Figyelt kérdés
Az van,hogy tegnap felraktam tölteni a telefonomat,majd pedig levettem rola és ma reggel mikor megneztem azt írta ki hogy van benne víz vagy pedig por vagy törmelék,és hogy várjam meg amíg el nem tűnik a felirat.Tobb kérdésem is lenne.Hogy lehetne víz benne,amikor előtte töltöttem és utána nem vittem sehova csak leraktam a polcra.Es hogy lehet por benne amikor ugyanúgy csak a polcra tettem fel.Ujrainditottam de ugyanez volt.Nem tudom mit csináljak mert a nap végén kéne tölteni,mert holnap fontos napom lesz.Valaki segítsen,mondjon vmi praktikat

2023. szept. 3. 07:08
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

Apple ?


[link]

2023. szept. 3. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Samsung
2023. szept. 3. 07:20
 3/13 anonim ***** válasza:
Fújj bele a töltő nyílásba, nézz bele, hogy poros-e és ha igen vékony pálcikával piszkáld ki a koszt
2023. szept. 3. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Se nem poros se nem vizes.Megneztem a honlapjukon hogy mit csináljak,hajszaritoztam meg fujkaltam meg kikapcsolatam,ki is tosztitottam meg raztam is a telefont,de semmi.Semmi nem történt.A gyorsitotarat is töröltem,de ezután sem történt semmi.Mi a tokom baja van?
2023. szept. 3. 07:49
 5/13 anonim ***** válasza:
Ha van közeledben Samsung Store is garanciális akkor vidd be ma.
2023. szept. 3. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Csökkentett módban sem emged tölteni?
2023. szept. 3. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:

Sajnos Vasárnap nincs nyitva semmi a közelben.Hogy érted A csökkentett módot?Egyébként mindig mikor felrakom töltore,pittyeg és ezt írja:


Nedvességet vagy idegen anyagot észleltünk

a töltổ-/USB-portban.

Ellenőrizze, hogy nincs-e idegen anyag, például

por vagy törmelék a töltő-/USB-portban

A telefon károsodásának megelőzése

érdekében ne csatlakoztasson semmit a

töltőportba, amíg az nem tiszta és száraz, és

az értesítés el nem tűnt.

A port kiszárításához rázza ki belőle

a nedvességet, és várja meg a teljes

száradást, ami órákig is eltarthat. A száradás

meggyorsítható, ha a port felé irányít egy

bekapcsolt ventilátort vagy hajszárítót (csak

hideg levegővel)

2023. szept. 3. 08:17
 8/13 A kérdező kommentje:
Most nem ír ki semmit,ramentem az értesítési hosszan ranyomtam bementem a beallitasokba és kenyszerleallitottam.Mostmar nem írja ki,remélem baj sem lesz
2023. szept. 3. 08:21
 9/13 A kérdező kommentje:
Attól mert eltűnt,hiába,ha bedugom ugyanúgy ezt írja ki
2023. szept. 3. 08:21
 10/13 anonim ***** válasza:
Cseréld ki a töltökábelt, adaptert. Mi van, ha az a koszos?
2023. szept. 3. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!