Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Hogyan kell kitörölni a...

Hogyan kell kitörölni a google fotókat?

Figyelt kérdés
Van google fiókom, amihez tartozik google fotók. Rengeteg fotóm van és ezért betelt a fiókom tárhelye. Iphone-om van, és icloudba automatikusan el van mentve minden fotóm és direkt van előfizetve egy nagyobb csomag, ezért nincs szükségem google fotókra. Valaki segítsen légyszi, hogy hogyan kell ezt az egész google fotók hülyeséget megszüntetni. A legrosszabb hogy ha kitörlök egy fotót a google fotókból, a telefonomon is kitörli.

2023. szept. 4. 15:44
 1/1 anonim válasza:
Esetleg ha gépről próbálod meg letörölni (gépeden bejelentkezel Photosba és úgy)? De próbáld ki először, nem tudom, működik-e. Valahogyan a szinkronizálást is biztosan meg lehet szüntetni, de ezt nem tudom, én örülök, hogy elmenti a telefonom Photosba is. :D
2023. szept. 4. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!