Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Az Apple iphone 13 Pro mennyiv...

Az Apple iphone 13 Pro mennyivel rosszabb a Galaxy S23 Ultránál?

Figyelt kérdés
Árban kedvezőbb lenne, de nem tudom hogy az is jó e.
2023. szept. 6. 09:45
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Nekem 14 pro van, nem gondolnám hogy jobb vagy rosszabb lenne bármelyik csúcskategóriás telefontól. Ezek már mindent tudnak ebben az árkategóriában, egyéni preferencia dönt, hogy inkább ios vagy android párti vagy, esetleg a többi készüléked milyen.
2023. szept. 6. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Mindkettő jó telefon.

Azt döntsd el, hogy Androidot vagy iOS-t szeretnél-e használni.

2023. szept. 6. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
22%
100k felett nem vennek telefont
2023. szept. 6. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
3. Ok, de nem ez volt a kérdés.
2023. szept. 6. 16:21
 5/9 A kérdező kommentje:
2. Hàt, alapvetően a Samsung rendszerét jobban szeretem, de az többe is kerülne mivel azt még nem nagyon lehet kapni használtan vagy csak irreális áron. 13 Pro max pedig már egész jó áron is elcsíphető. Nyilván jó készülék mindkettő, de nem biztos hogy egy 100-assal többet ki szeretnék adni az Ultráért. Egyébként az Ios-sel sincs bajom, előbb volt ilyen készülékem mint One UI. Mostanában viszont nagyon megszerettem az utóbbit. Köztes opció még a sima S23, de attól félek hogy túl kicsi lenne. Jobban szeretem a tepsiket. Szóval most van egy kisebb dilemmám.
2023. szept. 6. 16:33
 6/9 anonim ***** válasza:
50%
iPhone.
2023. szept. 6. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
0%
Miből telik rá???????????????
2023. szept. 6. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Már megint kezded kedves utolsó?
2023. szept. 6. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
7. Nálam sokkal rosszabb anyagi helyzetben lévők is megveszik pedig egyáltalán nem vagyok gazdag. De amúgy meg miért magyarázkodjak?
2023. szept. 6. 19:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!