Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Samsung Galaxy S23 Ultrán van...

Samsung Galaxy S23 Ultrán van gyárilag valamilyen fólia?

Figyelt kérdés
Most tervezek venni egy ilyen mobilt, viszont nem tudom azonnal vinni fóliát rakatni rá, majd csak pár napra utána.

2023. szept. 6. 12:23
 1/10 anonim ***** válasza:
49%
van
2023. szept. 6. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Köszi! 🙂
2023. szept. 6. 12:32
 3/10 anonim ***** válasza:
Ezt a fólia dolgot nem értem, minek kell rá?
2023. szept. 6. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
0%
3. Hogy ne karcolódjon.
2023. szept. 6. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Nem kapcolódik. Feltéve ha nem vídia hegyű tollal használod.
2023. szept. 6. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Vettem egy teljesen újat, de nem látok rajta fóliát, csak körben, a kijelzőn nem.
2023. szept. 6. 19:35
 7/10 anonim ***** válasza:
Azon nincs fólia gyárilag tudtommal. Nehéz lesz rá venned, ajánlom a hidrogél fóliát.
2023. szept. 6. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Nincs rajta! Nem tudom az első honnan veszi, hogy van rajta!
2023. szept. 6. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

Nem tudom a 4-est miért pontozták le. 2 hete sincs meg a telefon, 4 helyen voltam, nem kaptam fóliát. Olyan szinten vigyázok rá, hogy hihetetlen, és van rajta 2 mikro karc.


Minél törés állóbb, annál jobban tud karcolódni a puha felület miatt. Hihetetlenül nehéz rá fóliát találni (magamnak rendelni és felrakni nem mertem). Kurv.ra ideges vagyok, hogy egy ilyen drága mobil ilyen könnyen karcolódik...

2023. szept. 18. 20:41
 10/10 A kérdező kommentje:

Azt viszont hozzáteszem, hogy nagyon erős lámpa fénynél látszik csak, pl. ha közvetlen felülről jön a fény és direktbe keresem, ráadásul nagyon enyhe karcok. Vakuval direktbe keresgélve összesen van rajta vagy 3-4 mikro karc, abból 2 "erősebb". Hétköznapi használat során semmi sem látszik.


Üvegfóliától tartok, csúnya, befolyásolja az ujjlenyomat olvasót, más a tampitása. A sima felé jobban hajlok most már, de elvileg az meg könnyen karcolódik és sokak szerint nehéz felrakni jól, mert poros stb..

2023. szept. 18. 21:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!