Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » IPhone: alkalmazás 30 napos...

IPhone: alkalmazás 30 napos tesztidőszak eltávolításkor megáll? (bővebben lent)

Figyelt kérdés

Letöltöttem egy iPhone alkalmazást, aztán rájöttem: ezen a rendkívül régi telefonon nem fog stabilan, jól működni, hamarosan veszek egy újat.

Az alkalmazást eltávolítottam, amikor 28 nap volt hátra, ha majd pár hét múlva megveszem az új telefont, ismét letöltöm az alkalmazást, akkor 28 naptól folytathatom a tesztelést?

Bár gondolom Apple ID-hez kötődik a dolog és tudni fogja hogy egy másik készüléken már használták, de reménykedek hogy a tesztet tudom folytatni a hátralévő napok számának megfelelően...



2023. szept. 7. 13:02
 1/5 Morzsi007 ***** válasza:
66%

Nem áll meg. Hogy nem használod vagy letörlőd az appot, attól még az app megvásárlásától(telepítésétől) számítva ketyeg a próbaidőszak.

Sőt, ha havi díjas az alkalmazás, arra figyelj, hogy az előfizetést törölnöd kell (ettől még használható a próbaidőszak végéig, de nem újul meg az előfizetés), mert letelik a 30 nap és levonják automatikusan a következő időszakra az előfizetés díját.

2023. szept. 7. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Nem kellett előfizetni, ez - önmagától - adott 30 napos próbaidőszakot (ilyen alkalmazással még nem találkoztam egyébként), csak azért sajnálom mert ezek szerint már új készüléken se fogom tudni kipróbálni előfizetés nélkül, legalább pár napos tesztidőszakkal.
2023. szept. 7. 13:58
 3/5 anonim ***** válasza:

" ezek szerint már új készüléken se fogom tudni kipróbálni előfizetés nélkül, legalább pár napos tesztidőszakkal."

De, egy új fiókkal.

2023. szept. 7. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Az alkalmazások nem a telefonhoz hanem az AppleID-hez vannak kötve.

Az új telefonodon már megvásároltkén (kis felhőcske ikonnal) fog mejelenni ez az alkalmazás. Ugyanakkor elképzelhető hogy kapsz újabb ingyenes próbaidőszakot, ki kell próbálni. De ha nagyon szeretnéd próbálgatni az appot, akkor meg slőfizetsz egy hónapra és kipróbálod. Az a néhányezer forint nem fog a földhöz vágni.


Az hogy csak eltávolítottad az appot nagyon nem elég! Le kell mondani az előfizetést! Ha csak törlöd az appot attól az előfizu nem törlődik és vonni fogja a díjat!


Pro tipp: nem kell megvárni a 28. napot, lemondhatod a 2. napon is, akkor is végig megkapot az ingyenes időszakot. Az a biztos minél előbb lemondod, így nem fog elfelejtődni!

2023. szept. 7. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Elhiszem ha nem találkoztál még olyan alkalmazással, amelyik adott próbaidőszakot úgy, hogy nem kellett előfizetni rá, én se találkoztam még ilyennel, csak ez, a mostani alkalmazás működött így: magában az alkalmazásban kellett jóváhagyni a 30 napos tesztidőszakot és nem irányított át az előfizetéshez, ahogy a többi alkalmazás szokta - még próbaidőszak esetén is.

Egyébként a többi alkalmazás esetén is azonnal le szoktam mondani, még a próbaidőszak indulásakor az előfizetést: nehogy elfelejtődjön.

2023. szept. 7. 17:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!