Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Csinált már valakinek olyat...

Csinált már valakinek olyat az iPhone-ja hogy saját magától frissítette magát és újra jelszóval kell bejelentkezni? Egy szervizben ezen tudnak segitnei?

Figyelt kérdés

Ha bemegyek egy vidéki iPhone szervizbe ott az iClouddal kapcsolatban is tudnak segíteni vagy csak ha az eszköznek bán valami gondja?

Egyik pillanatról a másikra leállt a telefonom majd frissitette magát. Jelkódot kért amit elcsesztem majd kikapcsoltam és akkor ugye most be kellene jelentkezni de nem emlékszem a jelszóra. Most egy másik régi iPhone-rol elvileg tudnék új jelszót kérni a saját fiókomhoz de annyira bonyolult a leírás hogy képtelen vagyok megérteni mert nyugatot szedek és le vagyok szedálva. Sajnos nem Pesten vagyok hanem vidéken, ha bemegyek egy iPhone szervizbe ott tudnak segitnei?


2023. szept. 7. 15:20
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Úristen
2023. szept. 7. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Segítséget várnék....
2023. szept. 7. 15:40
 3/13 anonim ***** válasza:
Ilyen az iPhone erőlteti a frissítést csak ez a legtöbb user nem veszi észre mert fent van hajnali kettőig, hogy azonnal frissíthessen és Facetimeon küldhesse az új kaki emojit.
2023. szept. 7. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Segíteni nem tudsz? Hogy mit csináljak?
2023. szept. 7. 16:07
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
De miért nem tudod a jelszót/jelkódot? Az a lényeg hogy tudni kell, arra való…
2023. szept. 7. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
55%
Tedd félre a telefont amíg kitisztul a nyugtató hatása, utána nyugodj meg, és hátha eszedbe jut a jelszó, vagy hátha fel van írva valahova és megtalálod. Esetleg gépen nincs mentve böngészőben, vagy ilyesmi? Ha nem lesz meg a jelszó, a szervízben se nagyon tudnak segíteni, kuka a telefon.
2023. szept. 7. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:

Akkor megölöm magam

Azt írják hogy másik eszközön is tudnak segíteni ha bemegyek az Apple-be


Egyszerűen nem értem hogy állhat le így egy telefon mintha kijelentkeztem volna az iCloud-bol pedig semmi ilyet nem csináltam, magától tette

5 ev alatt nem csinált ilyet

2023. szept. 7. 17:41
 8/13 anonim ***** válasza:

Az teljesen normális ha a telefon néha kéri az icloud jelszót, az én Iphone 5 készülékem kifejezetten ellenőrzi időközönként hogy tudom-e még, és kéri hogy írjam be.


Azért próbálj meg bemenni a szervizbe, és ne öld meg magad egy telefon miatt. A válasz természetesen jelentve.

2023. szept. 7. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:

Rendkívül kedves vagy hogy pánikroham közben még jelented is

Sokat segítesz vele

2023. szept. 7. 19:46
 10/13 anonim ***** válasza:

"5 ev alatt nem csinált ilyet"


ennyi idő alatt tényleg el lehet felejteni a jelszót...

2023. szept. 8. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!