Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Milyen alkalmazással lehet...

Milyen alkalmazással lehet okostelefonon mp3 fájlokat simább hangzásúbbá tenni?

Figyelt kérdés

2023. szept. 7. 20:24
1 2
 1/12 KmsRys ***** válasza:
100%

Mit jelent az, hogy simább hangzás?


Ha alacsony a bitrátája (vagy YouTube-ról MP3-ba konvertált), azaz eleve rossz minőségű a hangfájl, azzal nem nagyon lehet mit kezdeni. Ha viszont a hangszínnel van a gond, azt bármelyik equalizeres lejátszóval meg lehet oldani.

2023. szept. 7. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem tudom... mi a kérdés?
2023. szept. 7. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Mi az, hogy simább hangzású?
2023. szept. 7. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
a göröngyös ellentéte
2023. szept. 8. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
mp3 smoother pro v2
2023. szept. 8. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
mp3 csiszolóval
2023. szept. 8. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
0%
Szpotifáj '~'
2023. szept. 8. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Húzd végig rajta a kartecsnit
2023. szept. 12. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

Bocsánatot kérek, hogy ilyen soká reagálok, élethelyzeti gondjaim voltak és vannak.


4-es jól írta: "a göröngyös ellentéte"


1-es! Nem tudom, hogy mi az hangszín, nem értek hozzá. Egyes (meglévő) mp3-ak hangzása nem sima, hanem vannak benne olyan részek, amik nem illenek a környező hangokhoz, ami miatt diszharmóniát érzek. Ilyen 1-1 ütődés, zaj, zörej stb. Tehát ezeket szeretném lecsökkenteni. (Nyilván eltávolítani nem fogom tudni.)

Monoton hangokat hallgatok 0-24-ben, a szó szoros értelemben (nem kívánom részletezni és nem kívánok válaszolni semmi ezzel kapcsolatos kérdésre, hozzászólásra és megjegyzésre sem). Annak ellenére, hogy monotonnak nevezhetőek, vannak bennük hibák (tehát nem tökéletesen monotonak).

Tanácsodra letöltöttem egy equalizer-es alkalmazást. Egész jól be tudtam állítani. Most kissé olyan a hangzása, mintha egy kicsit víz alatt lennék, ezzel pedig a zörejek is tompultak. Érezhetően kevésbé érzékelhetőek. A baj viszont az, hogy irdatlanul fogyasztja az áramot, az árammal pedig takarékoskodnom kell - nem kívánom részletezni az élethelyzetemet.

Nem tudom, lehetne-e mesterségesen 100%-os monoton hangokat létrehozni, amikben nincsen hangbeli eltérés? Léteznek erre a célra programok? Ha igen, úgy hogyan találhatnék ilyeneket?

Egyébként ilyen fülhallgatóm van: [link] Nem tudom, hogy bármi érdemlegeset ki tudsz-e / ki tudtok-e olvasni belőle. Nyilván nem csúcsminőség. Másra egyenlőre nincs lehetőségem (anyagi okok miatt).


5-ös! "mp3 smoother pro v2"-t se Play Áruházban, se google-n nem találtam. Lehet, hogy a készülékem elavult, és azért nem látnám Play Áruházban? (Huawei P8 Lite-om van) De google-n sem adott találatot...

2023. szept. 16. 12:53
 10/12 anonim ***** válasza:
2023. szept. 16. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!