Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Elegendő lesz 8 GB ram az...

Elegendő lesz 8 GB ram az elkövetkezendő 4-5 évben?

Figyelt kérdés
Kinéztem magamnak egy Xiaomi 13-as készüléket, és a kérdésem az, hogy elég lesz-e a 8 GB ram a következő években?

2023. szept. 9. 11:31
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
8%
Már most se elég ha tényleg frankón működő nem lefagyogató telót akarsz.
2023. szept. 9. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Attól függ, mire használod. Alap dolgokra bőven.
2023. szept. 9. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
87%

Bőven elég. Enyémben 4GB RAM van, sosem fagy le, mindig van kb 1.8-2.1GB szabad memória, még ha egyszerre több app is van megnyitva.

8GB -ot sem hinném hogy ki fogod használni egy mobilban.

2023. szept. 9. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
0%
Határeset.
2023. szept. 9. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Mégis mi van most, ami 4-5 éve nem volt, és zabálja a memóriát ugyanazon a telefonon? Szerintem bőven elég lesz, még sok is lehet, attól függ, mire használod.
2023. szept. 9. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

5/


Csak simán a szokásos,fogyasztói társadalom és direkt úgy csinálnak mindent,hogy mindig szükség legyen többre mindenből,hogy rö9vid időn belül megint kiadjanak egy felesleges új modellt amiről azt hirdetik hatalmas előrelépés a6 hónap vagy 1 évvel megjelenthez képest ami természetesen nagy vetítés.

2023. szept. 9. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
6GB is elég
2023. szept. 9. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

" direkt úgy csinálnak mindent,hogy mindig szükség legyen többre mindenből"

Nem csinálnak úgy.

Használhatsz android 3 verziót is ha akarsz, ahhoz nem kell annyi memória.

Pont hogy a fogyasztók akik ha lehet választani, azt veszik, ami minél többet tud. És ehhez meg kell a RAM.

Régen el sem tudtam volna képzelni, hogy már a számítógépet szinte be sem kapcsolom, mindent a mobilon intézek. És nem azért, mert rákényszerítenek, hanem mert ott van kéznél mindig, összehangolhatom az alkalmazásokat, ujjlenyomat védelemmel a hozzáférés, stb.

2023. szept. 9. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

#8: Pont fordítva vagyok. Semmit nem intézek mobilon, csak a PC-n. Bár igaz, nem vagyok rákényszerülve, hogy gyorsan kell elintézzek valamit akárhol vagyok, akkor természetesen használnám.


No de a kérdésre: 2GB ram van a mostani telómon (dettó Xiaomi) és nekem mindenre elég és nem is valószínű, hogy ez változni fog a következő években.

2023. szept. 9. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
45%

#9


Ezt a hülyeséget, ha semmit nem intézel mobilon, akkor persze hogy elég 2 GB :D


De ha intenzíven használod a mobilt, a 4GB is elég hamar szűkös lesz.

2023. szept. 9. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!