Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Miért ilyen népszerű az Apple...

Miért ilyen népszerű az Apple Airpods ha amúgy nem is annyira jó?

Figyelt kérdés
Tisztázzuk le hogy nem az Apple fikázása vagy vitatkozás a célom. Csak konkrétan a sima Airpodsra vonatkozik a kérdésem. Házon belül is jobbat kapni. Ott a Beats széria ami szintén jobb. Jómagam is egy Beats Fit Pro-t használok, ami drágább a sima airpodsnál, de cserébe mindenbe jobb. Ott az olcsóbbik Beats is. Az is veri az airpodsot és még talán valamivel olcsóbb is. Akkor miért nem azt veszik inkább? Csak arra próbálok rávilágítani hogy az Airpods kb. semmit sem tud és ehhez képest az Apple leginkább túlárazott gyártmánya. Nyilván azért adják drágán mert megveszik. És most jön a lényeg. Miért veszik meg? Én használtam már olyat is és semmi extra. Semmi nincs benne ami indokolná a népszerűségét. Stabilan marad a fülben? Nem, edzéskor hamar kiesik. Jól szól? Nem rossz, de ennyiért szinte minden termék lepipálja. Zajszűrés nincs. Ott a Pro modell, ami sokkal jobb. Persze azért is sokat kérnek, de ár/érték arányban lazán elveri a simát mert a pro egy jó fülhallgató, tényleg sok extra van benne. Érti ezt bárki?
2023. szept. 10. 11:58
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
95%

Valójában egy olcsó cucc.

Minimálbéresként mmerikában meg angliában 2 napot kell dolgoznod érte, magyarországon meg közel 2 hetet.

Remélem így már át tudod értékelni a beszűkült magyaros kínlódos baromságot amit ideböfögtél.

2023. szept. 10. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
6%
Mert rá van írva, hogy Apple.
2023. szept. 10. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 A kérdező kommentje:
"Valójában egy olcsó cucc." Én nem a tényleges áráról, hanem az ár/érték arányáról beszélek. Épp ezért is említettem meg hogy én egy Apple Beats Fit Pro-t használok ami drágább a sima airpodsnál. Persze sokkal jobb is. Szóval nem tudom miféle kínlódós baromságról beszélsz. Én csak egy gondolatmenetet kezdtem el.
2023. szept. 10. 12:25
 4/23 A kérdező kommentje:
2. Nincs rajta látható márkajelzés. Bármi más is lehetne főleg úgy hogy hagyomományos, "kocsányos" kialakítású. Mondjuk a dobozán rajta hogy Apple. Nyilván nem mindenki tudatos vásárló és gondolják hogy Apple, na akkor biztos jó. Csak ugye az igazság árnyaltabb.
2023. szept. 10. 12:28
 5/23 A kérdező kommentje:
2. De amúgy van benne igazság amit írsz.
2023. szept. 10. 12:29
 6/23 Szirty ***** válasza:
100%
Mert valószínűleg többen vannak azok akik azt gondolják hogy "annyira jó" mint azok akik úgy gondolják mint te.
2023. szept. 10. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
91%

"az ár/érték arányáról beszélek"

Az egy szubjektiv dolog. Neked már az ár-érték azány egy adott terméknél mint nekem.

2023. szept. 10. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 A kérdező kommentje:
Leegyszerűsítem. Miért vennél sima airpodsot, ha márkán belül is jobbat kapsz olcsóbban?
2023. szept. 10. 14:30
 9/23 anonim ***** válasza:
88%

Fogd már fel, hogy normális országokban ahol nem szotyipénzt adnak fizetésként leszarja az átlag műszaki ismeretek nélküli ember hogy mit vesz meg. Keres 3000-5000 fontot és 130 font az airpods. Meg sem nézi mit vesz. Apple meg fehér, jó lesz.

Aki meg rászánja az időt és érdekli is a téma az utánanéz és megveszi a jobbat.

2023. szept. 10. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 Szirty ***** válasza:

"Leegyszerűsítem. Miért vennél sima airpodsot, ha márkán belül is jobbat kapsz olcsóbban?"


Az emberek mindaddig egyszerűsítenek egy problémát amíg nem tudnak vele kezdeni valamit :)

2023. szept. 10. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!