Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Az Apple Vision Pro mennyire...

Az Apple Vision Pro mennyire lesz népszerű termék Magyarországon?

Figyelt kérdés

2023. jún. 6. 06:47
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Véleményem szerint semennyire.

Biztos vannak olyan nagy vállalatok, akik használni fogják, de lakossági szinten az ára, és az egyelőre megkérdőjelezhető felhasználási köre miatt, nem gondolom, hogy minden második háztartás alap eszköze lesz.


Tervezési munkák, látványtervek tekintetében biztos jó cucc, de erre az építőiparon belül itthon nem igazán van igény, legalábbis egy szint alatt.



1-2 gamer vagy tech guru biztos csinál majd róla videót, én nem gondolom egyelőre, hogy ez a magyar piacnak lett kitalálva.

2023. jún. 6. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Nem nagyon, 1.2+ milliot senki nem fog kiadni erte.


Talan majd kesobb, ha az ara 500 ezer korul lesz, akkor en is megvennem

2023. jún. 6. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem lesz népszerű, de nem azért, mert nem vágynak majd rá az emberek, hanem az árazása miatt. Évek múlva el tudom képzelni, hogy elterjedt lesz és jönnek ki új típusok, talán olcsóbb verzió is. A konkurenciának is lehet, hogy lesz válasza rá. Érdekes irány, kíváncsi vagyok mi sül ki belőle.
2023. jún. 6. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
91%

Szerintem “megfizethetetlen” kategória lesz…..


Megveszik nyilván jópáran, de nem fog befutni egy walkman sikersztorit.

2023. jún. 6. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem lesz az, 1 millio 300 ezret senki nem fog csak ugy kiadni, foleg ugy hogy ez a legelso verzio. Nekem a mac studiom kozel 1 millio volt, de azt munkara hasznalom, szoval teljesen mas.
2023. jún. 6. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Nem nálunk fognak vele piacot robbantani.
2023. jún. 7. 03:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Ez minimum 4200€ lesz Európában szóval egy darabig biztosan nem lesz elterjedt kb. sehol, főleg nem kelet európában. Ugyanakkor, ha valóban annyira jó lesz, mint azt az Apple állítja szerintem elindíthat egy új trendet és 2-3 éven belül elterjedhet a technológia. F35-ben biztosan jól működik.
2023. jún. 11. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
ennyiért biztos hogy nem lesz az. majd ha már a 4. generációnál járnak, akkor fogják talán elkezdeni megvenni használtan az 1. generációt, már ha egyátalán lesz Mo-n
2023. jún. 24. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!