Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Miért ilyen olcsó a samsung?

Miért ilyen olcsó a samsung?

Figyelt kérdés
2023. szept. 11. 11:04
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
90%
Teljesen értelmetlen a kérdés, mert van Samsung monitor, tv, telefon… Melyik? Különben meg, nem mindegy, azért ilyen olcsó, hogy te feltehesd az újabb gyagyás kérdésedet a semmiről.
2023. szept. 11. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%
Azért, mert drága.
2023. szept. 11. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%
Nem is olcsó. A teljes tőkeértéke úgy 470 billió Won, azaz kb 127 billió forint.
2023. szept. 11. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim válasza:
4%
Kedves 1. Szerintem a kérdezőnk leginkább telefonra gondolhatott. Nem értem, miért ilyen stílusban, hangnemben írtál választ, hisz a kérdező sem így kérdezett. Azt gondolom, hogy ugyanennyi energiába telik megválaszolnod normálisan a kérdést, (vagy ha nem tudod a választ, akkor meg szimplán továbblapozol) mintsem bunkón ilyen stílusban, nem megválaszolni, hanem lehordani valakit. Hogy a kérdezőnek válaszoljak, persze viszonyítás kérdése, de iPhone-hoz viszonyítva sokkal olcsóbb: 150k-ért már megkapod, amit 300-ért egy iPhone-nál. Ez szerintem azért van, mert egyesek szerint “letisztultabb” az operációs rendszere az iPhone-nak, jobban kezelhető. Meg azért is lehet, mert az utóbbi évtizedben igen sokat vették, és párhuzamot húztak az iphone és a pénztárca vastagsága között. A Samsung pedig, ha jól tudom, úgy van, hogy jobb akkumulátor, kamera, de nehezebben kezelhető szoftver és nem menőzés tárgya.
2023. szept. 11. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
100%
Sajna ilyenek ezek a cégek. Szégyen hogy egy olyan világban kell élnünk ahol ilyen középszerű értéktelen termékeket árusítanak, mint az S23 Ultra vagy például a Koenigsegg Jesko és még sorolhatnám... Unalmas dolog ilyen sok pénzzel együtt élni.
2023. szept. 11. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim válasza:
100%
hat igen
2023. szept. 12. 02:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
Olcsó? Az új Zfold konkrétan a világ legdrágább tömegtermelésben előállított telefonja. De mindegy.
2023. szept. 12. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim válasza:
nekem is kene egy Z fold
2023. szept. 12. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
8. Az nekem is csak 2 havi fizetésem.
2023. szept. 12. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim válasza:
500 ezer?
2023. szept. 12. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!