Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » A barátom most szeretne venni...

A barátom most szeretne venni egy új telefont. Kb.50 000 Ft-ot szán rá (lehet használt is!) Tudtok nekem segíteni?

Figyelt kérdés

2023. jún. 11. 10:04
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
18%

Én ebben az esetben (bár most tuti le leszek pontozva) használtan iPhone-on kívül másban nem nagyon gondolkoznék.

A keret miatt amúgy se hiszem, hogy egy legújabb szériás modell lenne a cél, ezeket a készülékeket pedig az új szoftverfejlesztések támogatása nélkül is simán lehet nyúzni még 3-4 évig biztosan.

2023. jún. 11. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
22%

50kbol ma mar nem nagyon vesz semmi hasznalhato telefont.


Ahogy az elso irta a hasznalt iphoneokon kivul nincs ertelme barmit is nezegetni.

2023. jún. 11. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim válasza:
86%
Szia! Szerintem gyűjtsön még hozzá egy picit, ha nem azonnal szükséges, csak már nagyon szeretné inkább tegyen még félre. Én első sorban mindig a facebook marketplacet nézem meg és a jófogást. Itt kizárólag magyar magánszemélyektől vásároljatok. Meg kell nézni a profilját ha tetszik valami, elkérni a telefonszámát és érdeklődni egy kicsit, had halljátok meg a hangját, beszédstílusát hogy normális e. Azért ezt a két platformot és a magánszemélyeket mondom, mert könnyebb alkudni és alapból is olcsóbb lesz, mint egy GSM. Viszont ha nem találtok, akkor az marad. Írd be a neten hol van GSM telefonos bolt a városotokban és menjetek el nézelődni, érdeklődni. Ott sem kizárt az alku, de jóval kevesebb.
2023. jún. 11. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
segiteni nem, de te kipótolhatnád neki 100-ra, barátságból...
2023. jún. 11. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
0%
A barátod felejtse el, hogy használt gagyikra dobja ki a pénzét. Törekedjen a minőségre, és újonnan vásároljon mindent, ha hosszútávon gondolkodik.
2023. jún. 11. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

Mi most redmi note 12-t vettünk.


Nem túl extra benne semmi, ilyen áron nyilván. De OLED kijelző van benne, azaz nagy fényerejű, tökéletes kontrasztú, így a nyári napsütésben is látható a kijelző. Valamivel keret felett, asszem 60 ezer.


Ez lényegében a legolcsóbb új OLED kijelzős teló. Ez volt a cél a vásárláskor nekünk.

2023. jún. 11. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
62%

Miért neked kell segíteni?


Egyébként alig írtál valamit, milyen telefont keres. Egyszerűbb lenne, ha itt szétnézne, és kész: [link]

2023. jún. 11. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

Samsung Galaxy A12, de ehhez is tegyen még hozzá 40-et...


Nekem 32 GB-os van, jó telefon, sajnos a memóriája csapja agyon... ha most kellene ilyen telefont vennem, biztosan a 128 GB-ost venném...

2023. jún. 11. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
65%

Amúgy.. most minden rosszindulat nélkül..


Aki értelmes választ adott, az le lett pontozva, miközben mindenki azt irogatja, hogy tegyen hozzá még ennyit meg annyit.. ilyen nehéz tényleg válaszolni egy kérdésre? Meg se fordul a fejekben, hogy azért ennyi a keret, mert több nem fér bele, és mondjuk szükséges egy telefon most azonnal?

Én is 6-10-20 milliós autót akarok, de 1 millióig veszek, mert az fér bele... komolyan gondolkozzunk már egy kicsit.

2023. jún. 11. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
73%

"de 1 millióig veszek, mert az fér bele"


ennyi lesz kb. a Samsung S25, el is kezdtem a gyűjtést rá.

2023. jún. 11. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!