Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Yettel kötbér ki kell fizetni...

Yettel kötbér ki kell fizetni ilyen esetben?

Figyelt kérdés

Sziasztok

Váltottam egy kisebb csomagra amiben voltam az nagyobb volt. 62 ezer Ft os telefonszamla jött 45 ezer Ft ebből kötbér

Telefonon én hívtam őket h jó lenne a kisebb csomag is át is váltott de mégis kéri ezt a pénzt. Viszont nem mondta telefonban el a nő hogy nem járt még le a hűség a másik csomagra. Nos ma hívtam őket panaszt tettem. Nem hangzott el ilyen hogy kötbért kellene fizetnem érte. Mi a teendo? Fogyasztovedelem? Vajon ki kell fizetnem? Hisz ha mondta volna a nő h ez ezzel jár nem váltok majd csak akkor amikor lejár.. el vagyok keseredve nagyon


2023. szept. 13. 18:56
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
51%

"Mi a teendo? "


Az, hogy perkálsz.

2023. szept. 13. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 A kérdező kommentje:
De miert? Hisz nem mondta el,hogy kötbér jár utána így ha elmondta volna nem kellett volna ez. De könnyen beszelsz. Perkalsz. 62 ezer Ft.
2023. szept. 13. 19:01
 3/23 anonim ***** válasza:
67%

"De miert? "


Mert a szerződés szerint kötbért kell fizetni.

2023. szept. 13. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 A kérdező kommentje:
Miért nem mondták el??? :(
2023. szept. 13. 19:06
 5/23 anonim ***** válasza:
61%
Miért nem olvastad el a szerződést?
2023. szept. 13. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 A kérdező kommentje:
Milyen szerzodest szóban telefonon? Ember. A nő semmit nem mondott csak h lehet
2023. szept. 13. 19:08
 7/23 anonim ***** válasza:
61%
Azt a szerződést, amit a tarifádra vállalt hűséggel kötöttél.
2023. szept. 13. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 A kérdező kommentje:
De ezt nem kellene elmondani hogy kötbér jár utána?
2023. szept. 13. 19:20
 9/23 anonim ***** válasza:
93%

Írj nekik egy panaszlevelet, hogy nem kaptál megfelelő tájékoztatást, és szeretnél elállni a csomag módosítástól.

Valószínűleg visszaállítják majd a régi csomagodat, a kötbér számlát meg sztornózzák majd.

2023. szept. 13. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
90%

Rögzítették a felvételt, úgyhogy vissza lehet hallgatni. Te is kikérheted a felvételt.

Írj panaszt! Ha nem mondta, akkor teljesen igazad van. Nem kötelessége senkinek tudnia napra pontosan hogy mikor jár le a hűséridő... azért ül ő ott és lát minden adatot hogy téged tájékoztasson, kiszolgáljon, ő a szakértő - elvileg :D - nem te.

2023. szept. 13. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!