Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » A Facebook alkalmazás nem...

A Facebook alkalmazás nem csökkenti az adatforgalmat Telekomosoknál?

Figyelt kérdés
Ma vettem észre hogy miután órákig videókat néztem, nem csökkent az adatforgalmam.

2023. szept. 14. 11:22
 1/7 anonim ***** válasza:
84%
De igen.
2023. szept. 14. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
55%
Max ha Facebook lite-od van es alacsony felbontasban nezed a videokat.
2023. szept. 14. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Akkor is csökken a kvótád.
2023. szept. 14. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

A szolgáltatóknak ki kellett vezetniük ezt a "social pass" opciót, tehát csökken.

Nem voltál Wi-Fi-n közben és azt használtad? Mert akkor azért nem csökkent. :)

2023. szept. 14. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Szerintem az is benne lehet a képben, hogy gyakran túl nagy időközönként frissül az adatkeret információ. Legalábbis az, amit a felhasználó lát a weboldalon vagy az alkalmazásban. Nálam előfordult már az is, hogy mobilneten töltöttem le egy nagyobb fájlt, aztán egy órával később már wifit tudtam használni. Wifin is maradtam utána, ellenőríztem többször is, mennyi adatkeretem fogyott, de egy napig (cirka 21 óra) ugyanazt mutatta, miszerint semmi. Másnap frissült csak az infó, akkor láttam is, hogy le csökkent azzal a mennyiséggel, amit ténylegesen elhasználtam.


Egyébként amit #4 -es írt, az igaz, de még ezen felül is, amíg nem vezették ki ezt a "social passz" opciót, a videók akkor is fogyasztották az adatkeretet a közösségi oldalakon.

2023. szept. 15. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Amit 5-ös ír, azt én is megtapasztaltam. Egyszer elpanaszoltam a Telekom ügyfélszolgálatnak, hogy nem látok változást az alkalmazásban. Azt válaszolták, hogy 6 ónánként frissül. - Nyilván azért, hogy ne lássuk mindig a valós adatforgalmat, ezáltal pedig többet fogyasszunk.
2023. szept. 15. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nem értem 2-es, hogy ezt mégis hogyan gondolod. Kis felbontáshoz is szükség van adatforgalomra. Nem a telefonon van tárolva az egész internet.....
2023. szept. 15. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!