Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Telefont keresek, felső...

Telefont keresek, felső kategóriás? Ami fontos:

Figyelt kérdés

-terhelés alatt ne susson szét

-elolapi kamera legyen nagyon jó videó hívások miatt.

-nagyobb képernyős

-60+ képfrissíté

-gyors processzor


2023. szept. 20. 05:58
 1/10 anonim ***** válasza:
59%

Galaxy S23 Ultra ilyen.

Vagy ha kicsit árban lentebb, akkor várd meg a Xiaomi 13 T Pro-t. Már ők is 5 év szoftverfrissítést fognak biztosítani.

Vagy ott az Oneplus 11.

2023. szept. 20. 06:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 Morzsi007 ***** válasza:
71%
Ezeket mindegyik felsőkategóriás tudja.
2023. szept. 20. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
57%
iPhone 13 Pro Max vagy 14 Pro Max amelyik neked jobban tetszik.
2023. szept. 20. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
16%
mindegyik szét fog sütni. Ezt nem lehet megakadályozni... a teljesítmény melegedéssel jár.
2023. szept. 20. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
55%

Véletlenül, semmi esetre se írd le, hogy mégis nagyjából, megközelítőleg, körülbelül mennyit szánnál rá.


A felsorolásodban nagyjából semmi konkrétum nincs, fogalmam sincs, hogy mi neked az elég jó kamera, vagy mi az az extrém terhelés, ami alatt ne süljön meg a telefon, azt se tudjuk megmondani, hogy mi a "gyors" processzor.


Mivel nem tudok gondolatolvasni, ezért csak megtippelni tudom a valós igényeidet, ezeket pedig lényegében mindegyik közép vagy felső kategóriás telefon tudja.

2023. szept. 20. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

5# felső kategóriás teleofon szerintem 300+ezres kategóriák 😑

Szerintem mindent leírtam, attól hogy neked ez kevés 😉

Pl az iPhone 15, ami nem ócska nem tud 60+hz képfrissítést, már itt megbukott az, amit irsz.

Hasonlísd össze a xiaomi kameráját bármi mással,😄 hulladék

És nem gondolnám felső kategóriásnak.


Gyors processzor. Szerintem ez a felső kategóriat jelenti


4# nem hinném. Egyik huawei csúcs mobilommal sem volt melegedés probléma, ahogy samukkal se.



1, 2, 3 nektek csak megköszönni tudom. Lehet benézek 14 promaxra vagy s23 ultra.

2023. szept. 20. 12:13
 7/10 Morzsi007 ***** válasza:
100%
14 Pro Max, vagy 15 Pro Max, S23 Ultra. Ezekre magadtól is rájöhetnél. :)
2023. szept. 20. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

"Pl az iPhone 15, ami nem ócska nem tud 60+hz képfrissítést, már itt megbukott az, amit irsz."


Igen, megtaláltad az egyetlen telefont, ami ebben az árkategóriában nem tudja. :) (Na jó, a sima 14 és 13 sem, de ha tudod, akkor mi a frásznak kérdezed?)


"Hasonlísd össze a xiaomi kameráját bármi mással,😄 hulladék"


De ha már tudod, hogy szerinted ez is sz..r meg az is sz..r, akkor minek írtál ki kérdést?


"Gyors processzor. Szerintem ez a felső kategóriat jelenti"


A 300+ ezres telefonok között is elég nagy eltérések vannak, de ha tudod, hogy ennyiért keresel telefont, akkor úgysem lesz benne mai szemmel nem felső kategóriás. Így ismételten nem értem a kérdést.

2023. szept. 20. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
8 ezen kívül gondolom van más is a piacon, de xiaomi iphone samsungon kívül én mást abszolút nem ismerk
2023. szept. 20. 12:28
 10/10 anonim ***** válasza:
Ha az IPhone kijelzője nem tetszik, a Xiaomiban pedig a kamera nem tetszik, akkor kizárásos alapon marad a samsung S23.
2023. szept. 20. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!