Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Szeretnék váltani androidrol...

Szeretnék váltani androidrol ios-re. Az ott lévő dolgaim át tudom vinni? Pontosan mit tudok átvinni és mit nem?

Figyelt kérdés

Névjegyek

Emailek

Képek

Stb.


Gondolom játék mentéseket ilyeneket nem.

Ha gmailel vagyok bejelentkezve valahová az pld miben más?


2023. szept. 20. 19:10
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

A játékmentéseket nem tudom, utána kellene guglizni, de szerintem azokat nem lehet átvinni...

A többit igen. A google fiókoddal be tudsz jelentkezni az iPhoneonon és letölti a névjegyzéket, naptárakat, mindent. De tudod is exportálni a google fiókból az adatokat és importálhatod az AppleID-dba. Meg van ugye android - iOS költöztető asszisztens is.

Nem elég a google fiók, AppleID-t mindenképpen csinálnod kell, anélkül nem tudsz alkalmazásokat letölteni.

[link]

Ezt már előre megcsinálhatod, nem kell hozzá a telefon. Gyakorlatilag ugyanolyan mint a google fiók androidon.

2023. szept. 20. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Ez szupeeeer köszönöm!!!!!


És annyi, hogy az app store olyan mint a play áruház?? Vagy minden fizetős? Mert egyik ismerősöm szerint ott minden fizetős, de azt mondta pár száz ftok csak

2023. szept. 20. 19:36
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Igen, ugyanaz.

Ahhoz (is) kell az AppleID.

Gyakorlatilag ugyanazok fizetősek iPhonera is mint Androidra. Ami ingyenes droidon az ájfónon is az.

2023. szept. 20. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Én 3 hónapja váltottam Androidról iPhonera. Van egy alkalmazás, “Váltás iOS-re”, Androidos telefonra ingyenesen letölthető. Ezzel az alkalmazással áttudod tenni a fényképeidet és névjegyzékeidet.
2023. szept. 20. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!